Виставка «Сторінки історії стереозображення»

10 та 11 березня 2020р. у стінах коледжу проходила виставка «Сторінки історії стереозображення», яку організувала та провела викладач М.В. Базилевич.

Ідею проведення такої виставки їй підказали самі студенти. На одному із занять, де мова йшла про комп’ютерну графіку, студенти переконували Маргариту Володимирівну, що створення сучасних технологій – це прерогатива сьогодення, це надбання сучасного молодого покоління. І тоді викладач вирішила розповісти усім студентам коледжу і нагадати колегам про історію стереозображення, яке в сучасному житті отримало назву 3D зображення, про науковців від найдавніших часів до сьогодення, які причетні до створення та розвитку стереозображень, про технології їх виготовлення.

На виставці представлено власну експозицію М.В. Базилевич з близько 200 зразків стереозображень різного формату більше 15 країн світу: картини, блокноти, світильники, календ арики, листівки. Деяким експонатам понад 50 років.

Багато студентів і працівників коледжу відвідали цю виставку. Завітали на неї  і учні 9 класу Хорольської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1.

Всі відвідувачі отримали багато корисної інформації і масу приємних вражень. Дякуємо Маргариті Володимирівні за гарну ідею та прекрасну виставку.