МІТИНГ-РЕКВІЄМ З НАГОДИ 31-Ї РІЧНИЦІ ВИВЕДЕННЯ ВІЙСЬК З АФГАНІСТАНУ ТА ДНЯ ВШАНУВННЯ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ НА ТЕРИТОРІЇ ІНШИХ ДЕРЖАВ

14 лютого 2020 року біля пам’ятного знака загиблим воїнам-інтернаціоналістам за участю адміністрації районної ради, міської ради, членів Хорольської районної організації «Спілка українських ветеранів Афганістану» та громадськості району відбувся мітинг-реквієм з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 31-ї річниці виводу радянських військ з Афганістану.
Адміністрація та студенти Хорольського агропромислового коледжу ПДАА долучилися до заходу і вшанували пам’ять загиблих синів і дочок України, які героїчно виконували інтернаціональний обов’язок на території інших держав.
Куди б не закидала доля наших земляків, яким довелося брати участь у миротворчих операціях, вони завжди чесно й сумлінно виконували військовий обов’язок. За хоробрість, високий професіоналізм, надійність і благородство вони заслужили щиру подяку багатьох народів та примножили авторитет України, як країни-миротворця.