Нагороди знайшли своїх переможців

Ми, українці, живемо на своїй прекрасній, Богом даній землі. Були в нас часи розквіту й часи занепаду, були радісні часи та часи смутку. Але, чого в нас не відібрати – так це звитяги нашої козацької, куди б нас доля не закинула та в якій би ми стороні не проживали. І про цю звитягу потрібно пам’ятати, дізнаватись нове, пишатись тим, що уже знаємо. Для цього вже традиційно наші студенти взяли участь у національно-патріотичному конкурсі під назвою “Я – козацького роду!”.

Конкурс відбувся під гаслом : «Козацькому роду нема переводу!» та включав у себе, в основному, питання з історії України. У конкурсних завданнях зверталася увага на козацтво, його роль як в житті тогочасної української спільноти так і в подальші періоди, а також на звитяги українців як до виникнення козацтва, так і після офіційної ліквідації його Катериною ІІ.

Конкурс був приурочений до Дня Козацтва та проходив у межах його офіційного відзначення нашою державою.

І ось, нарешті, студенти отримали заслужені нагороди.

Всього у конкурсі брали участь 11 студентів Хорольського агропромислового коледжу ПДАА. Усі вони отримали сертифікати учасників конкурсу. Визначилися і переможці.

І місце у конкурсі заслужили Ворон Діана (гр. О-21) і Якуба Владислав (гр.М-23).

Усі учасники також отримали призові ІІ і ІІІ місця. Привітаємо переможців, знавців історії козацтва. Ось їх імена: Черевко Алла (гр. О-21), Корнієнко Вікторія (гр. О-21), Журавська Ліза (гр. Е-21), Данько Владислав (гр. О-21), Іваненко Артем (гр. М-23), Котляр Максим (гр.М-23), Домненко Василь (гр. Е-21), Потерайло Вікторія (гр. Е -21), Лемешко Артур (гр.М-23). Викладачі Онищенко Наталія Володимирівна і Пермяков Артем Вікторович також отримали сертифікати за організацію роботи зі студентами.

Бажаємо і надалі подальших успіхів, нових злетів і яскравих перемог усім студентам нашого Хорольського агропромислового коледжу.