Нехай вам щастить, випускники!

Студентські роки – незабутня пора життєвого шляху кожної людини. А студентські роки, проведені в Хорольському агропромисловому коледжі, – це справжній калейдоскоп незабутніх подій і коледжівських буднів, вечорів і конкурсів, екскурсій, великих і малих студентських звершень, наповнених потужною енергією Хорольського краю.
31 січня 2020 року Хорольський агропромисловий коледж ПДАА сердечно вітав випускників, батьків та гостей зі святом, якого немає у жодному календарі, яке буває досить рідко у житті кожної людини, – з Днем випускника. У цей день зустрічаються біль розлуки і світлі надії, сум прощання і радість зустрічі з майбутнім. Це день, коли випускники покидають стіни нашого навчального закладу. І саме 31 січня прийшов час, коли для 16 випускників спеціальності «Менеджмент» спеціалізації «Організація виробництва» єдина стежина, якою вони прямували протягом 3,5 років навчання, розбіглася у різні напрямки. І вже завтра перед ними відкриються тисячі доріг, але кожен з них обере свій особистий життєвий шлях.
Хорольський агропромисловий коледж ПДАА з честю виконав свою високу місію – надав професійні навички та дипломи молодших спеціалістів ще шістнадцятьом молодим, енергійним будівникам майбутнього.
Про них можна сказати дуже багато приємних слів, адже за роки навчання у закладі вони показали себе багатосторонніми особистостями. У стінах коледжу вчорашні студенти, а тепер вже молоді спеціалісти, отримали базові знання з менеджменту. І тепер вже свій подальший життєвий вибір кожен зробить особисто: чи продовжувати навчання, чи йти працювати за фахом, чи поєднати одне з іншим. Головне, щоб наші випускники використали знання і навики, здобуті під час навчання, використали свою молодечу енергію, досягли успіхів і були надійною зміною і опорою нашій молодій, мирній українській державі.
Тож, шановні наші випускники, хай щасливим буде для вас шлях самостійного життя, хай завжди поруч будуть вірні друзі та мудрі наставники! Щасливої та щедрої долі у житті. Щиро бажаємо вам міцного здоров’я, успіхів, особистих перемог, реалізації задумів і творчих планів! Нехай знання і вміння, що були отримані в нашому коледжі, неодмінно стануть запорукою вагомих здобутків, допоможуть Вам досягти омріяних вершин у вашій майбутній професійній діяльності!
Шановні випускники! Крокуйте у майбутнє впевнено і завзято! А коледж завжди буде радий вам і чекатиме вашого повернення разом з дітьми та онуками. У них повториться ваше дитинство, ваша студентська юність.
Уперед до нових злетів, до нових перемог!