НОВОРІЧНА ФЕЄРІЯ

З-поміж багатьох сучасних свят Новий рік є найулюбленішим. Можливо тому, що обіцяє зустріч із чимось таємничим, дає надію, що прийдешній час буде кращим, ніж минулий.

У світогляді наших предків Новий рік, – як межа, що відокремлює старе від нового, вмираюче від ще ненародженого, вважався своєрідним порталом у майбутнє. Від поведінки людини напередодні свята та впродовж року, її слів та моральних вчинків, від обрядових дій залежало життя у наступному році.

Тобто за народним прислів’ям говорять: «Як Новий рік зустрінеш, так його і проведеш».

Тож за сузір’ям гороскопу 18 грудня 2019 року у Хорольському агропромисловому коледжі був світлий день – новорічний виступ викладачів. Казково прибрана сцена актової зали, манила та причаровувала учасників новорічного свята. Всі викладачі мали можливість грати улюблені ролі, перевтілитись у казкових героїв, співати, танцювати і отримувати шалені оплески від глядачів.

Зі словами подяки та новорічними вітаннями і побажаннями звернулися до учасників та глядачів концертної програми: директор коледжу Чишко М.М., заступник з навчальної роботи Литвиненко В.В. і заступник з виховної роботи Яременко В.М..

Новорічний вечір додав гарного настрою не тільки учасникам, але і присутнім у залі. Вечір, який розпочався, заінтригував усіх своєю таємничістю і бурхливістю розгортання подій.

Усіх присутніх вітали Дід Мороз і Снігуронька (Пермяков А.В. і Чех Л.В.) й побажали:
«… Вам усім,
Щоб жили усі в добрі,
При здоров’ї і у мирі,
У любові, завжди щирій…».

Вишукані новорічні костюми, гарний настрій учасників і глядачів стали запорукою успіху, адже кожен учасник підготував і гідно представив цікавий художній номер.

За організацію, проведення свята та оформлення сцени дякуємо завідувачці методичним кабінетом Бровко Л.В., голові профкому Загривому Р.А., викладачам: Комаровій Л.В., Стеценко О.О., Логвіненко В.В..
Щиро вдячні за участь у новорічній програмі: методисту коледжу Чишко Н.П., зав. відділень Біленко О.І., Бондаренку А.В.; викладачам: Комаровій Л.В., Логвіненко В.В., Стогнію А.О., Призенко Д.М., Глюзіцькій В.М., Парнюку А.В., Кондієнку Р.Ю., Вітряку А.В., Устименку О.А., Лунцову В.В., Марусіченко В.А., Синчуку А.М., бухгалтеру Манжос С.М., завідувачу лабораторії Керекелиці О.С.; учасникам новорічних флешмобів: Комаровій Л.В., Микитенко В.Є., Цівині Л.М., Глюзицькій В.М., Ходосовій Н.В., Чех Л.В., Новоселецькій Т.В., Кондієнко Л.С., Гайдай В.О., Филоненко В.Ю., Орфаній К.Л., студентам групи О,Е 31; солістам: культорганізатору Лізновій С.В., викладачам Роговій Л.О., Ходосовій Н.В., Юхименку О.А., Головенко О.О., Орфаній К.Л., худ. керівнику Горбу В.В., хореографу Одинцю В.В., звукорежисеру Ватулі О.С., відеооператору Біленку О.С. Відеосупровід забезпечив завідувач лабораторії Ляшенко О.Г..

Шановні колеги!
Прийміть щирі вітання з Новим роком та Різдвом Христовим!

Нехай прекрасні зимові свята принесуть мир, спокій і злагоду, впевненість у майбутнє. Зичимо Вам доброго здоров’я, душевної рівноваги й бадьорості, благополуччя у колі міцної родини, вірних друзів, мудрих колег.

З НОВИМ РОКОМ!