Підсумки декади фізико-математичних дисциплін у Хорольському агропромисловому коледжі ПДАА

З 18 листопада по 29 листопада 2019 року в Хорольському агропромисловому коледжі проходила декада фізико-математичних дисциплін. Вже стало доброю традицією, що під час декади проводяться відкриті заняття, навчально – пізнавальні заходи з математики і фізики, олімпіади з математики, фізики та інформатики, конкурс комп’ютерних, астрономічних, фізико-математичних газет, конкурс тематичних малюнків на ПК.

Рицарський турнір з інформатики для студентів груп М-11, М-12 та М-13 розпочав декаду фізико-математичних дисциплін у коледжі.

Далі для студентів групи О,Е-11 та Ф-11 викладачі МЦК Базилевич М.В., Артеменко В.М., Горб І.В. провели вікторину з інформатики.

19 листопада викладач МЦК Микитенко В.Є. провела відкрите заняття з дисципліни «Фізика і астрономія» на тему «Подорож до планет Сонячної системи». Викладач продемонструвала сучасний підхід до організації та проведення заняття, використовуючи різні методи навчання: гронування, демонстрація, крім того показала нові проектні технології.

21 листопада в рамках декади фізико-математичних дисциплін викладачами МЦК Цівиною Л.М. і Микитенко В.Є. проведений відкритий навчально-пізнавальний захід «Цікава математика» для студентів другого курсу. В процесі заходу студентам були запропоновані для перегляду цікаві презентації, далі студенти змогли оцінити свою кмітливість і винахідливість при розв’язуванні математичних задач.

26 листопада викладач МЦК Цівина Л.М. провела відкрите заняття з математики «Загальна схема дослідження функції та побудова графіка», на якому студенти групи О,Е-11 ознайомилися з новими математичними дослідженнями, узагальнювали, систематизували вивчене в процесі перегляду навчального відеофільму, створеного самим викладачем, а 27 листопада Цівина Л.М. провела два математичні турніри в групах М-11, М-12.

Також викладачами МЦК проведено предметні олімпіади з дисциплін фізико-математичного циклу, у яких участь зміг взяти кожен студент нашого коледжу.

Щодо графічного конкурсу з інформатики, то його теми були обрані досить різноманітні, але найактуальніші на сьогодні – «Моя Україна», «Моя майбутня професія», «Моє хобі».

Цікавим і захоплюючим був і шаховий турнір для студентів на ПК.

Уже традиційним у ході декаді фізико-математичних дисциплін є виставка газет на комп’ютерну, астрономічну і фізико-математичну тематику.

Загалом заходи були різноманітні, цікаві, захоплюючі, повчальні, студенти із задоволенням і активно долучалися до участі в них.

Вітаємо переможців усіх конкурсів, турнірів, вікторин! Дякуємо всім студентам, які взяли участь у заходах декади МЦК і бажаємо їм подальших успіхів у вивченні дисциплін фізико-математичного циклу.