КОНКУРС НА КРАЩИЙ МАЛЮНОК, ВИКОНАНИЙ НА ПК

Не порушуючи започаткованих раніше традицій, у Хорольському агропромисловому коледжі Полтавської державної аграрної академії з 18 листопада активно розпочала свою роботу декада фізико-математичних дисциплін. Цього року в рамках цієї декади заплановано і проводиться багато цікавих, різнопланових заходів, спрямованих на розвиток розумових і творчих здібності студентів, на виховання любові до України, до навчального закладу та обраної професії.

З метою використання комп’ютерних технологій та популяризації комп’ютерної графіки було проведено конкурс на кращий комп’ютерний малюнок, виконаний у графічному редакторі Paint або з використанням будь-яких інших графічних програм-інструментів.

Теми графічного конкурсу були обрані досить різнопланові, але найактуальніші на сьогодні – «МОЯ УКРАЇНА», «МОЯ МАЙБУТНЯ ПРФЕСІЯ», «МОЄ ХОБІ». Ця тематика викликала великий інтерес у студентів і бажання показати свої вміння володіти програмами, а саме головне – відобразити мовою малюнка свої думки та почуття, що понад усе володіють нині їхньою свідомістю.

У конкурсі взяли участь близько двадцяти представників студентства з різних груп коледжу. Більшість учасників конкурсу в своїх роботах чудово відобразили своє бачення майбутнього рідної Батьківщини, яскраво продемонстрували уміння й навики використання комп’ютерної графіки, креативне мислення в процесі освоєння сучасних комп’ютерних технологій.

Найкращими були визнані такі графічні малюнки:

У номінації «МОЯ УКРАЇНА»:

перше місце здобув малюнок студентки групи О-21 Волощенко Альони;

друге місце – малюнок студентки групи Е-21 Діброви Влади;

третє місце розділили малюнки студенток групи О-21 Никірки Сніжани та Ворон Діани.

У номінації «МОЯ МАЙБУТНЯ ПРФЕСІЯ» перемогу здобув малюнок студента групи О-21 Полупана Еріка.

У номінації «МОЄ ХОБІ» неперевершеною була студентка групи Е-21 Потерайло Вікторія зі своїм малюнком.

Вітаємо переможців і дякуємо всім учасникам за плідну працю у підготовці до конкурсу та активну участь!