ПЕРЕМАГАЮТЬ КРАЩІ

Завоювати олімпійське золото – це мрія майже всіх спортсменів, якими б знаними чи не знаними вони були. Проте взяти участь в олімпіаді і отримати олімпійську нагороду вдається не кожному спортсмену.

А от взяти участь у предметній олімпіаді може кожен студент нашого коледжу. Олімпіада з інформатики проходила 12 листопада. На фото учасники другого туру. У ньому брали участь студенти груп М-11, М-12, М-13 та А-11.

Предметна олімпіада дозволяє студентам поглибити знання з дисципліни, перевірити себе, розширити кругозір, підняти планку для власних можливостей. І взагалі, олімпіада дозволяє випробувати себе.

Завдання олімпіади з інформатики включало в себе складові: теоретичну та практичну. Матеріал теоретичної частини охоплював усі теми, які студенти вчили протягом першого семестру, та запитання на загальну ерудицію у галузі інформатики.

Теоретичне завдання виконує студент групи М-12 Орлов Костянтин, зайнявший третє місце

Практична частина – включала в себе виконання завдань у межах стандартних програм ППП Microsoft Office та використання калькулятора.

Практичну частину виконує студент Науменко Олександр, зайнявший друге місце (гр. А-11).

Приємно, що в олімпіаді брали участь студенти різних груп, з різним рівнем знань і умінь. Тому і результати були приємними для всіх. Четверте місце посів Семергей Євгеній (гр. М-11), набравши в сумі 10 балів. Третє місце посів студент Орлов Костянтин (гр. М-12), він набрав 11,1 бала. Друге місце по праву зайняв студент Науменко Олександр (гр. А-11) – 14,75 бала. І нарешті – переможцем став Керекелиця Кирило (гр. А-11). Він набрав 18 балів.

Переможець олімпіади Керекелиця Кирило (гр. А-11).

Вітаємо переможців!