УРОЧИСТОСТІ З НАГОДИ МІЖНАРОДНОГО ДНЯ СТУДЕНТА

14 листопада в актовому залі коледжу відбулося урочисте свято з нагоди Міжнародного Дня студента.

Напевно, найвеселіші часи в житті людини – це студентські роки. Час, коли дається можливість реалізувати свої мрії, досягти високих результатів, організувати навколо себе однодумців та вирішувати питання, очолюючи студентську раду самоврядування…

З вітальним словом до студентів звернувся  директор коледжу Чишко Микола Миколайович і побажав цікаво і плідно проводити дозвілля, щоб у заліковій книжці красувалися високі оцінки, легкої сесії та хороших, надійних друзів. На адресу студентів звучали вітання також від заступника директора з виховної роботи Яременко Валентини Миколаївни. Далі проводилася церемонія вручення пам’ятних світлин студентам, які занесені на Дошку пошани та грамот.

За відмінне навчання, активну життєву позицію у коледжі, високі досягнення у конкурсах, фестивалях, змаганнях та з нагоди Міжнародного Дня студента занесено на  Дошку пошани світлини таких студентів:

(Наказ №01-05/485 «Про занесення на Дошку пошани коледжу»)

Спеціальність“Агроінженерія”:

Група М21

1. Яджак Олександр

Група М22

1. Рябенко Олександр
2. Давиденко Антон

Група М23

1. Котляр Максим
2. Якуба Владислав

Група М24

1. Даценко Віталій
2. МатвієнкоТарас

Група М31

1. Яременко Віталій

Група М32

1. Горобець Роман

Група М33

1. Мисник В’ячеслав
2. Колодяжний  Владислав

Група М34

1. Бибик Станіслав
2. Хршоян Мєлік

Група М41

1. Бондар Олександр
2. Удодик Віталій

 

Група М42

1. Баган Артур
2. Бойко Олег

Група М43

1. Назаренко Назар
2. Бурбига Євген

 

Спеціальність “Агрономія”:

Група Ф21

1. Кравченко Ярослав
2. Сіненко Анна

Група Ф31

1. Поліщук Даяна
2. Гарькава Дарина

Група Ф41

1. Корнієнко Юрій
2. Шепель Віталій
3. Олійник Діана

 

Спеціальність “Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка”:

Група А21

1. Зінчик Богдан
2. Сірий  Максим

Група А31

1. Устименко Артем

Група А32

1. Мойсеєнко Данило

Група А41

1. Козидра  Владислав
2. Лутченко Віталіна

 

Спеціальність “Менеджмент”:

Група О21

1. Черевань  Алла

Група О31

1. Зеленський  Денис

 

Спеціальність “Економіка підприємства”:

Група Е21

1. Домненко  Василь

Група Е31

1. Синиченко Аміна

(Наказ №01-05/487 «Про нагородження грамотами студентів»)

За вагомі досягнення у Всеукраїнських, обласних, районних спортивних змаганнях нагородити Грамотою ХАПК ПДАА наступних студентів:

1. Остапенко Станіслав група М34
2. Хршоян Мєлік група М34
3. Михайлик Олександр група М34
4. Мокрицький Владислав група М23
5. Погребняк Микола група М33
6. Москалець  Микола група М43
7. Ландар Артем група М41
8. Ковика  Дмитро група Ф21
9. Кушнар Ігор група М21

 

За активну участь у Всеукраїнських і обласних конкурсах, фестивалях аматорського мистецтва нагородити Грамотою ХАПК ПДАА наступних студентів:

Ведучі

1. Керекелиця  Кирило група А11
2. Пасічник Єлизавета група О41
3. Ємець Дмитро група Ф41
4. Бровко Віталій група Ф31

 

Народний самодіяльний колектив “Хорольські козаки”

1. Богдан Андрій група А31
2. Нестеренко Євгеній група А31
3. Якубовський Станіслав група М22
4. Ситніков Михайло група М22
5. Горбань Валерій група М33
6. Волошин Денис група Ф41
7. Бондар Євгеній група М32
8. Сіромаха Олександр група М41

 

Дівочий вокальний ансамбль “Чиста криниця”

1. Корнієнко Аліса група О41
2. Ліпша Валерія група О41
3. Лемешко Аліна група О31
4. Велика Альона група О31
5. Дашко Ельміра група Е31
6. Никірка Сніжана група О21
7. Ворон Діана група О21
8. Антоненко Тетяна група О21
9. Олійник Аліна група Е21
10. Ларіоненко Анжеліка група Е21

 

Ансамбль народного танцю “Любисток”

1. Руденко Анна група О31
2. Єресько Дар’я група О31
3. Хало Олена група О31
4. Ковтун Яна група О31
5. Бирюк Дарія група Е31
6. Нор Тетяна група Е31
7. Сербин Анжеліка група Е31
8. Лоза Олександр група Е31
9. Глущенко Вікторія група Е31
10. Демченко Дарина група Е31
11. Курчицька Інеса група О21
12. Хоменко Ярослав група О21
13. Журавська Єлизавета група Е21
14. Потерайло Вікторія група Е21
15. Кривоніс Яна група Е21
16. Мокрицька Анна група Е21
17. Боєва Лілія група Е21
18. Йопа Олександр група Ф21
19. Мисюра Олег група Ф21
20. Остапенко Давид група Ф21
21. Літовський Богдан група М11
22. Лук’янченко Денис група М11
23. Олексенко Лілія група О11
24. Добош Неля група О11
25. Натрусна Владислава група Е11
26. Метлушенко Яна група Е11

За сумлінне виконання громадських доручень, популяризацію досягнень навчального закладу та активну життєву позицію:

 1 Приходько Ярослав група М13
 2 Краплина Ілона група М14
 3 Марискевич Павло група М21
 4 Семенко Дмитро група М22
 5 Дрипан Руслан група М22
 6 Саленко Микола група М23
 7 Іваненко Артем група М23
 8 Нікітін Ігор група М24
 9 Романенко Артур група М24
 10 Матієнко Олександр група М31
 11 Олексашенко Сергій група М32
 12. Черкас В’ячеслав група М32
 13 Яроцький Олег група М32
 14 Кушнір Олександр група М33
 15 Загорулько Сергій група М33
 16 Москалець Євгеній група М34
 17 Сахно Олександр група М34
 18 Кіпаренко Віктор група М41
 19 Кібальник Дмитро група М41
 20 Пугачов Дмитро група М42
 21 Чуприна Микола група М42
 22. Жадан Ігор група М43
 23 Бровко Андрій група Ф21
 24 Максименко Ростислав група Ф21
 25. Мороз Станіслав група Ф31
 26. Балюк Станіслав група Ф31
 27 Худієнко Світлана група Ф41
 28 Гриценко Наталія група Ф41
 29 Гулевцев Антон група Ф41
 30. Шаренко Олександр група А21
 31. Лобанов Владислав група А21
 32. Дужик Віталіна група А41
 33. Левченко Віктор група А41
 34. Данько Владислав група О21

Нехай студентські роки минають легко, безтурботно та залишать приємні спогади на все життя.

З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ СТУДЕНТА!