День науки Інженерно-технологічного факультету Полтавської державної аграрної академії

7 листопада 2019 року студенти 4 курсу та викладачі відділення “Механізація і організація виробництва сільськогосподарської продукції” відвідали День науки Інженерно технологічного факультету Полтавської державної аграрної академії.

Основною метою Дня науки було ознайомлення студентів із діяльністю: Інженерно-технологічного факультету ПДАА; розглянути роль спеціаліста в удосконаленні технологічних процесів у сільському господарстві, виховувати почуття поваги до обраної професії з погляду на можливість продовження навчання в стінах ПДАА.

Знайомство з факультетом проведено в два етапи. На першому етапі майбутнім абітурієнтам запропоновано ознайомитися з досягненнями викладацького та студентського колективу за останній час. Для цього в аудиторії 310 гостям доповіли про напрямки діяльності факультету. Виступали як студенти так і викладачі – кандидати технічних наук.

Під час другого етапу було запропоновано екскурсію по навчальних лабораторіях, для того, щоб майбутні абітурієнти могли оцінити матеріально-технічну базу факультету.

Екскурсія по навчальних кабінетах та лабораторіях виявилася надзвичайно цікавою та інформативною.

Майбутні абітурієнти, а нині здобувачі освіти Хорольського агропромислового коледжу, мали можливість ознайомитися з майбутнім місцем навчання для здобуття вищої освіти.

Сьогодні, 8 листопада, закінчилася декада спеціальних дисциплін.

Висловлюємо щиру подяку студентам відділення “Механізація і організація виробництва сільськогосподарської продукції ” за активну участь у проведені конкурсів протягом декади.

До нових зустрічей через рік.