Олімпіада з дисциплін «Паливно- мастильні та інші експлуатаційні матеріали» та «Трактори і автомобілі»

4 листопада 2019 р. у Хорольському агропромисловому коледжі ПДАА, на базі лабораторії «Трактори і автомобілі», була організована і проведена викладачами Онищенком Г.І. та Величком О.М. олімпіада з дисциплін «Паливно-мастильні та інші експлуатаційні матеріали» та «Трактори і автомобілі». У олімпіаді брали участь студенти з чотирьох навчальних груп: М-41 (Ландар Артем та Кібальник Дмитро); М-42 (Бойко Олег та Чуприна Микола); М-43 (Бурбига Євген та Лисий Володимир); М-34 (Сахно Олександр та Москалець Євгеній).

Олімпіада складалася з двох частин і проходила динамічно. Учасники розкрили у повній мірі свої здібності та практичні навички.

Завдання з паливно-мастильних матеріалів виконувались студентами в навчальній аудиторії, а завдання з дисципліни «Трактори та автомобілі» виконувалось практично. Тому учасники працювали в лабораторії на робочому місці біля двигуна ЗМЗ-53.

Перемогу в олімпіаді по сумі двох завдань, в досить рівній боротьбі, здобули студенти групи М-42: Бойко Олег та Чуприна Микола, за що і отримали почесні грамоти.