Обираючи професію – обираєш майбутнє

Уже стало традицією у Хорольському агропромисловому коледжі Полтавської державної аграрної академії щороку  на початку листопада  запрошувати випускників закладів загальної середньої освіти та їх батьків для ознайомлення з професіями, які можна здобути у закладі, та  умовами, які створено для студентського  життя. До коледжу завітали гості з міст та районів Полтавської області. Зустріч відбулася у читальному залі коледжу.   З вітальним словом до присутніх звернувся директор Чишко М.М., який розповів про сьогодення коледжу, звернув увагу на переваги навчання у закладі.

Керівник довузівської підготовки Костиренко Л.М. розповіла про структуру закладу,  спеціальності, за якими проводиться підготовка фахівців,  звернула увагу на важливість проходження підготовчих курсів, адже за  успішне закінчення яких   нараховуються додаткові бали при вступі.

Викладачі української мови   Крось О.М., математики Цівина Л.М.  пояснили вимоги до навчання на підготовчих курсах та виконання контрольних робіт.

У фойє коледжу присутні мали змогу ознайомитися із   практичною частиною  дипломних проектів,  із пристроями та виробами    студентів.

Гарний настрій присутнім дарували  учасники художньої самодіяльності,  які продемонстрували, що студенти не тільки успішно навчаються, але й змістовно відпочивають.

Дружня зустріч  подарувала надію на продовження спілкування в майбутньому.