Моя майбутня професія

Саме під таким гаслом студентам відділення “Механізація і організація виробництва сільськогосподарської продукції” було запропоновано взяти участь у конкурсі стінних газет у рамках декади спеціальних дисциплін.

Готові роботи редакційні колегії почали розміщувати в вестибюлі навчального корпусу №1 31 жовтня з самого ранку. Студентам запропоновано у вигляді малюнку, композиції зобразити своє бачення майбутньої професії та себе в ній.

Компетентне журі оглянувши запропоновані роботи 1 листопада, майже одноголосно, прийняли рішення що найкраща робота представлена редакційним колективом групи М22 куратор Головенко Оксана Олексіївна.

Нагорода знайшла переможців під час лекційного заняття з дисципліни “Вступ до спеціальності”, яке проводив викладач Пікало Володимир Миколайович, саме він і провів нагородження.

Висловлюємо щиру подяку редакційним колегіям груп відділення, що взяли участь у запропонованому конкурсі і бажаємо подальшого вдосконалення та здійснення всіх мрій, що були зображені на малюнках.