Екскурсія на виставку AgroComplex 2019

31 жовтня студенти груп О-31 та Е-31, у рамках вивчення дисциплін “Менеджмент” та “Планування та організація діяльності підприємства”, відвідали Міжнародний виставковий центр у м. Київ, де проходив День молодого спеціаліста: «Сам собі бос». Майбутні фахівці заслухали лекторій «Я — молодий підприємець», де виступили керівники компаній та HR- менеджери, які поділилися секретами формування успішної кар’єри та мотивації для студентів.

Також представники провідних кадрових та консалтингових агенцій України розповіли про майбутні перспективи молодих спеціалістів у галузі АПК. Наших студентів зацікавила історія успіху Ілляса Ахметова з Житомира, менеджера за освітою, який з 2007 року побудував блискучу кар’єру в аграрному менеджменті, і на сьогодні є одним з провідних фахівців українського агробізнесу та власником агенції з працевлаштування “Goodwil”.

Дана фірма організовує практику та стажування студентів і випускників аграрних навчальних закладів як в Україні так і за кордоном. Приємним моментом стало те, що пан Ахметов дав високу оцінку якості підготовки фахівців в ХАПК ПДАА та відмітив його як один з найпотужніших і перспективних навчальних аграрних закладів України.

Велику зацікавленість у наших студентів викликала презентація новітнього курсу агроосвіти майбутнього «Агрокебет», що передбачає підготовку спеціалістів нового формату для АПК, які володіють універсальними знаннями одночасно в сферах агрономії, тваринництва, агроінженерії, економіки і менеджменту.

На завершення студенти і викладачі з цікавістю оглянули експозиції новітньої с/г техніки, аграрних діджитал технологій, садівництва та переробки аграрної продукції.