Перевірка практичної підготовки

У день свята “Інженера механіка” 30 жовтня 2019 року проведено перевірку отриманих знань, умінь і навиків майбутніх спеціалістів сільського господарства.
Учасниками дійства стали студенти 3-го курсу відділення “Механізація і організація виробництва сільськогосподарської продукції”, а саме групи М31, М32, М33 та М24. Змагання проводилося на базі навчально-виробничої майстерні ХАПК ПДАА.

Учасники змагань мали можливість випробувати себе в цілому ряді змагань, а саме: “Кращий зварювальник”, “Кращий майстер з регулювання дизельної паливної апаратури”, “Кращий слюсар”, “Кращий токар”, “Кращий токар”, та “Теоретична розминка” – в якому участь прийняла вся команда.
Проводили дані конкурси викладачі МЦК «Механізація виробничих процесів»: Петровський В.Г., Виговський М.О., Гаража В.М., Синчук А.М., Малохатько О.М.

У теоретичній розминці перемогу святкувала група М31 – саме вона найшвидше і в самий короткий час справилися з поставленим завданням.

Конкурс “Кращий токар” – необхідно було виготовити запропоновану деталь згідно креслення. Перемогу виборов студент групи М24 Храпко Павло.

Конкурс “Кращий слюсар” – необхідно було виготовити деталь “Підвіс” згідно отриманого креслення. Перемогу святкував представник групи М24 Пулеха Дмитро.
Конкурс “Кращий майстер з регулювання дизельної паливної апаратури” – необхідно було визначити дійсний стан дизельної форсунки та встановити нормативний тиск. Згідно підсумкового протоколу перемогу виборов представник групи М31 Рудь Андрій.

У конкурсі “Кращий зварювальник” необхідно було виготовити виріб із запропонованих заготовок та згідно креслення. Перемогу святкував представник групи М24 Романенко Артур

У конкурсі “Кращий коваль” перемогу отримали представники групи М33 Погребняк Микола та Кушнір Олександр – саме вони найшвидше справилися з поставленою задачею, працюючи біля горна та наковальні.

За результатом загальнокомандних змагань місця розподілилися слідуючим чином:
І місце – група М-24. Куратор Логвіненко Віталіна Вікторівна
Нагороджені почесною грамотою, 3 кілограмовим пирогом та напоями.
ІІ місце – група М-31. Куратор Комарова Лариса Вячеславівна
Нагороджені почесною грамотою, 2 кілограмовим пирогом та напоями.
ІІІ місце – група М-33. Куратор Крось Оксана Миколаївна
Нагороджені почесною грамотою, кілограмовим пирогом та напоями.
Група М32 куратор Синчук Андрій Миколайович нагороджена подякою та в’язкою бубликів за активну участь у змаганнях у рамках декади.

Висловлюємо щиру подяку студентам ІІІ курсу відділення “ Механізація і організація виробництва сільськогосподарської продукції ” за активну участь у проведені конкурсів та запрошуємо 31 жовтня відвідати змагання 4-го курсу, які розпочнуться о 13.30 в ангарі №1.