Свято фізичної культури і спорту

12 вересня на стадіоні Хорольського агропромислового коледжу відбулося спортивне свято, приурочене Дню фізичної культури і спорту. Програма змагань включала в себе сім видів. Змагання проходили в цікавому, веселому, енергійному, повному запеклої боротьби дусі. Переможці змагань визначалися як в особистому так і в командному заліку. Так у «Веселих стартах» перемогу здобула команда гр. Ф11, Ф21, Ф31. Друге місце посіла команда О11, Е11. Третє місце О31, Е31.

У змаганнях з стрітболу кращими гравцями стали студенти групи М32, друге місце зайняла команда групи М14, третє – команда групи Ф21.

У змаганнях з мініфутболу перше місце – команда групи М22, друге – група М23, третє – М13.

У запеклій боротьбі з перетягування линви першими стали команда групи М33, другими – А21, третіми – М11.

У особистій першості силового екстриму став студент групи Ф31 Щербань Віктор, другим – Олексашенко Сергій (М32), третім Клименко Владислав (А31).

У підтягувані на перекладині кращим був Черкас В’ячеслав група (М32) – 21 раз. Друге місце розділили між собою Клименко Владислав (А31) та Литвиненко Максим (М11) – 18 раз. Третім став Демченко Олексій (М12) – 17 раз.

У змагання з шахів кращим став Гриценко Максим (М-14), друге місце – Куницький Микита (А-21), третє Мандзеровзький Олександр (М-32).

Бажаємо всім міцного здоров я і нових перемог!