УРОЧИСТЕ ВРУЧЕННЯ ДИПЛОМІВ ВИПУСКНИКАМ КОЛЕДЖУ

Щирі посмішки, приємні слова викладачів, фото на згадку з одногрупниками, батьки та рідні з квітами…

27 червня на подвір’ї Хорольського агропромислового коледжу Полтавської державної аграрної академії відбулися урочистості з нагоди вручення дипломів випускникам. Розпочалося свято, традиційно, з виконання Державного Гімну України.

Із привітаннями до студентів – випускників звернувся директор коледжу Чишко М.М., який зазначив, що коледж пишається своїми студентами, їхніми здобутками, досягненнями, завжди пам’ятає своїх випускників і підтримує їх на професійному рівні. А також підкреслив, що диплом молодшого спеціаліста – це лише перший етап у професійному зростанні та становленні майбутніх фахівців у відповідних галузях знань.

Зі словами вітання до випускників звернулися гості: голови Хорольської районної ради та районної державної адміністрації Мартюк В.А. та Звірко Л.М., міський голова Волошин С.М.. 

Із словами привітання до присутніх звернулися народний депутат України Іщейкін К.Є., який сприяв зміцненню матеріальної бази коледжу та депутат Полтавської обласної ради Мухтаров Ф.А., без участі якого існування Хорольського коледжу на такому рівні, якого він досяг на сьогоднішній день, було б неможливим.

На святі був присутній і виступив кандидат технічних наук, доцент Кременчуцького національного університету ім. Михайла Остроградського Якипець С.М..

Найурочистішим моментом свята стала церемонія вручення дипломів. На адресу випускників звучали привітання та настанови від заступника директора з навчальної роботи Литвиненко В.В., заступника директора з виховної роботи Яременко В.М., завідувачів відділень Бондаренко А.В., Біленко О.І., які по-справжньому раділи за успіхи своїх студентів. Свої бажані дипломи отримали – 148 випускників, із них – 15 осіб – дипломи з відзнакою.

Випускники, у свою чергу, не шкодували добрих слів, дякували викладачам за знання, досвід і турботу, якою вони були оточені упродовж 4-х років навчання.

Щасливої Вам долі, шановні випускники! Зичимо творчого натхнення, наполегливості, успіхів у всіх починаннях, здійснення всіх Ваших мрій і життєвих планів.