Хорольщина – мальовничий край з багатою різноманітною природою…

Хорольщина – мальовничий край з багатою різноманітною природою. Це чарівний куточок, де навесні під шатами крилатих дубів яскравіють килими первоцвітів, де барвистий степ наповнюється цілющими пахощами різнотрав’я. На духмяних пагорбах пахне чебрецем і васильками, пнеться догори петрів батіг, палахкотить дивоцвіт.

Мабуть, найбільшу насолоду і радість, найпалкішу любов до рідного краю, до життя, викликає спілкування з природою. Шепіт голубої води, спів дзвінкоголосих птахів, запах і розмаїття квітів – усе це ні з чим незрівняна природа рідного краю.

Провідний бібліотекар коледжу Г. І. Полтавець разом з викладачами природничих дисциплін Л.В. Мельніченко та Н.В. Бондаренко здійснили навчально – пізнавальну екскурсію з групами Ф-11, А-11 та М-13 до Ботанічного саду та урочища Красна Гірка (Заяр`я).

Метою проведеної екскурсії є виховання патріотизму до своєї Батьківщини, любов та бережливе ставлення до природи. Ознайомлення студентів з рослинним світом Хорольщини, цінністю рослин у людському житті, використання їх у народній медицині. Розширення знань студентів про екологічний стан природного середовища та екологічних проблемах.

Студенти були задоволені проведеною екскурсією та отримали цікаву інформацію про мальовничі місця рідного міста.