ХХІ зліт студентських лідерів аграрної освіти

29-31 травня на базі Харківської національної академії ім. В.В. Докучаєва відбулося відкриття ХХІ зльоту іменних стипендіатів та відмінників навчання «Лідери АПК ХХІ століття».

У зльоті взяли участь студенти-аграрії з усіх куточків України. Серед учасників даного заходу отримав честь представляти авангардну молодь нашого коледжу, заступник голови ради студентського самоврядування коледжу, студент ІІІ курсу відділення «Механізація і організація виробництва сільськогосподарської продукції» Дмитро Ємець.

Програма була цікава, насичена та включала: урочисте відкриття, агрополітичні дебати, конкурс «Стратегічний розвиток аграрного сектору – бачення молодих українських спеціалістів», організований Науково – методичним центром «Агроосвіта» та роботу у секціях. Дмитро активно брав участь у роботі науково-студентського форуму «Майбутнє агровиробництва очима лідерів: сучасні проблеми та шляхи їх вирішення», де розглядалися питання про студентське самоврядування, стратегії його розвитку, досягнення.
Проблеми та перспективи.

Зліт лідерів АПК – це чудова можливість зустрічі усієї молоді агроосвіти України в одному місці, отримання чи переймання безцінного досвіду для свого подальшого життя, як у професійній сфері, так і просто в буденній. Нові зустрічі, знайомства між делегаціями областей, привітання гостей заходу, вечір «Під Софіївськими зорями», концертні програми – це приємні неповторні спогади про зліт студентської молоді в чарівному місті Харкові.