«Студент року- 2019 »

На початку квітня  у рамках засідання гуртка «Ерудит» відбувся перший відбірковий тур для участі в інтелектуальній грі – конкурсі « Студент року – 2019». У ньому взяли участь 17 студентів коледжу. Претендентам необхідно було дати відповідь на 100 запитань із категорії «Загальні знання», з чим усі учасники відбору впорались досить добре.

За  рішенням  організаційного  комітету,  до  участі  в  фінальній грі- конкурсі  «Студент року – 2019» було обрано шість студентів, які дали найбільшу кількість правильних відповідей.

  1. Вишар Олег– А – 41 (куратор Стогній А.О.)
  2. Марискевич Павло – О -11 (куратор Бровко Л.В.)
  3. Зеленський Денис – О – 21 (куратор Тарасенко Т. Д.)
  4. Кучер Ростислав – М -21 (куратор Комарова Л. В.)
  5. Антоненко Тетяна – О-11 (куратор Бровко Л.В.)
  6. Давиденко Антон – М -12 (куратор Головенко О.О.)

Наступним етапом конкурсу було представлення  творчої письмової роботи на тему «Україна моєї мрії» ( обсяг до двох сторінок друкованого тексту), які перевірялись і оцінювались конкурсною комісією за 5 – бальною системою.

Фінальна гра «Студент року- 2019» відбулась 30 травня в актовому залі коледжу.

Спочатку конкурсанти представили свої візитки, де кожен розповів про себе і продемонстрував світ своїх захоплень. Вишар Олег виконав пісню під власний акомпанемент на гітарі, Тетяна Антоненко вразила грою на скрипці, Денис Зеленський прочитав авторську поему.

Наступний етап – інтелектуальний конкурс, 20 питань із категорії загальних знань, в результаті якого за сумою набраних балів визначились три  фіналісти: Зеленський Денис, Кучер Ростислав і Марискевич Павло.
Супер- фінал був дуже напруженим, адже суперники  йшли нога в ногу з мінімальним розривом. Але все ж переміг найсильніший. Уже другий рік поспіль  ним виявився Денис Зеленський, який здобув почесне звання «Студент року – 2019».

Приз глядацьких симпатій дістався чарівній першокурсниці Тетяні Антоненко.

Вітаємо переможців і зичимо їм подальших успіхів і звершень!

Захід організувала і провела викладач економічних дисциплін, керівник гуртка «Ерудит» Бойко Юлія Вікторівна.