Перші кроки до вступу успішно зроблені!

17 травня 2019 року до Хорольського агропромислового коледжу ПДАА поспішали випускники підготовчих курсів та їх батьки. У цей день підводили підсумки напруженої роботи за піврічний період навчання, який був одночасно цікавим і напруженим: лекції та практичні роботи, самостійне виконання вправ та розв’язування задач. Своїми знаннями та вміннями застосовувати їх на практиці із слухачами ділилися викладачі: Чишко Н.П., Крось О.М., Цівина Л.М., Микитенко В.Є.

Теплі слова привітань, побажання успішно скласти вступні випробування прозвучали від директора коледжу Чишка М.М., заступника директора з навчальної роботи Литвиненко В.В., які також вручили сертифікати про завершення навчання слухачам підготовчих курсів.Керівник довузівської підготовки Костиренко Л.М. розповіла про етапи вступної кампанії, документи, які потрібно подати для вступу та ознайомила з графіком роботи приймальної комісії.

Гарний настрій гостям дарували аматори художньої самодіяльності коледжу.

Побажаємо випускникам успішного завершення навчання у закладах загальної середньої освіти та успіхів під час вступних випробувань у коледжі.