Всесвітній день охорони праці в Хорольському агропромисловому коледжі ПДАА

Міжнародна організація праці об’явила 28 квітня «Всесвітнім днем охорони праці» або Всесвітнім днем безпеки і здоров’я на робочому місці.

Ідея проведення Всесвітнього дня з охорони праці бере початок від Дня пам’яті загиблих працівників, вперше проведеного американськими і канадськими трудящими в 1989 році в пам’ять про робітників, постраждалих, або загиблих на робочому місці.

На сьогодні більше ніж у ста країнах світу проводяться міроприємства, направлені на залучення уваги громадськості до невирішених проблем охорони праці.

Дані міроприємства організовуються, як правило, зусиллями місцевої влади, профспілкових організацій, організацій роботодавців в галузі охорони праці.

Кожен з нас також може внести свій посильний вклад у боротьбу з травматизмом і аварійністю на робочому місці.

Наприклад, студентами групи О-21 і Е-21 було проведено заняття-екскурсію в рамках програми дисципліни «Безпека життєдіяльності» за темою «Надання першої долікарської допомоги». Заняття було проведено на базі Хорольської станції невідкладної медичної допомоги. Проводив заняття головний лікар станції Березенко Василь Анатолійович разом із бригадою медиків. Було показано медичне обладнання автомобіля швидкої допомоги, розказано, як правильно надати першу долікарську допомогу.

А зі студентами групи М-31 було проведено заняття-екскурсію на базі Хорольського районного сектору Державної служби надзвичайних ситуацій по Полтавській області.

Заняття проводив начальник Хорольського районного сектору ДСНС по Полтавській області Гриневич Василь Васильович разом із пожежним розрахунком.

Було показано нове протипожежне обладнання з новим пожежним автомобілем.

Розказано про правильність протидій в надзвичайних ситуаціях та правила користування первинними засобами пожежогасіння.

Студенти були задоволені проведеними заняттями-екскурсіями, Вони здобули багато цінної інформації та важливих знань і навичок, переданих професіоналами своєї справи.

Організаційну частину проведених занять-екскурсій виконано інженером з охорони праці Хорольського агропромислового коледжу Полтавської державної аграрної академії Виговським М.О., а також активом студентських груп Ландарем Артемом – М-31 та Лозою Олександром, Нор Тетяною – групи Е-21 і Лемешко Аліною – група О-21.