Тиждень МЦК природничих дисциплін

З 15 по 19 квітня 2019 року в коледжі проходив тиждень МЦК природничих дисциплін. Студенти мали можливість продемонструвати свої вміння у різноманітних конкурсах, творчих роботах, заходах та олімпіадах. Розпочався тиждень з відкритого виховного заходу «Як бджілка лине до рослини, так природа – до людини», який провели викладачі Казьоннова Н.М. та Головенко О.О. У зміст цього заходу були включені матеріали дисциплін «Основи тваринництва і бджільництва», «Біологія і екологія». Студенти та присутні з великим задоволенням слухали та переглядали інформаційний матеріал, цікаві презентації, сценки, гуморески про бджільництво.
 
У цей день пройшла олімпіада з хімії, яку провів Фурсов І.С. В олімпіаді взяли участь 13 студентів І курсу. За підсумками робіт місця розподілилися так:
І місце – Якуба Владислав (група М-13);
ІІ місце – Рябенко Олександр (група М-12);
ІІІ місце – Яджак Олександр(група М-11);

16 квітня у вестибюлі коледжу проходила виставка малюнків та предметних кросвордів з дисциплін: «Основи тваринництва і бджільництва», «Основи зоогігієни та ветеринарії», яку організувала і провела Казьоннова Н.М. Найбільш змістовними і цікавими були кросворди таких студентів: Гриценко Н., Худієнко С., Олійник Д., Коцюрбака Я., Кисіля О., (група Ф-31), Кузуб Ю. та Кузуб А. (група Ф-41), Корнієнко А. (група О,Е-31). Кросворди оформлені грамотно, студенти добре засвоїли навчальний матеріал з дисциплін, проявили креативність у виготовленні кросвордів. Були відмічені малюнки таких студентів: Гриценко Н. (група Ф-31) – «Запорука приростів у чистоті», «Томографія у свиней», «Хороший апетит – запорука сімейного щастя»; Дашко Е. (група О,Е-21) – «Симентальська порода корів»; Коваленко А. – «Мертві бджоли не гудуть»; Олійник Д. (група Ф-31) – «На підстилці не тільки м’якіше»; Слинька А. (група Ф-21) – «Пасіка в місті».
 
17 квітня студенти коледжу із задоволенням відвідали виставку – показ «Фермерському роду – нема переводу», яку організувала і провела Єременко Н.С.. Виставка проходила під девізом: «Фермером бути почесно». Метою виставки є ознайомлення студентів з професійною діяльністю батьків, які займаються фермерською справою; показати виставку змодельованої професійної діяльності батьків для підвищення рівня обізнаності стосовно агрономічної професії. На виставці показано минуле і сучасне хлібороба та досягнення батьків-фермерів у сільськогосподарській справі. Активну участь взяли студенти: Акішін Євген, Сапа Владислав, Шупранов Лев, Бондар Валерій, Місюра Юрій, Латиш Анатолій (група Ф-41), Корнієнко Юрій, Коцюрбак Ярослав, Ковнір Антон, Худієнко Світлана (група Ф-31), Балюк Станіслав, Білоус Євгеній, Поліщук Даяна, Куц Валентин (група Ф-21). На виставці студенти могли побачити сорти і гібриди зернових, зернобобових, технічних культур, продукти, які створюють фермери та самі студенти, світлини різноманітної кількості сільськогосподарської техніки, фермерського двору та угідь. Студенти гордо розповідали про справи, якими займаються батьки.
 
17 квітня пройшла олімпіада з біології, яку провели Головенко О.О. та Мельніченко Л.В. В олімпіаді брали участь 12 студентів І курсу. За підсумками робіт, місця розподілилися так:
І місце – Зінчик Богдан (група А-11)
ІІ місце – Домненко Василь (група О,Е-11)
ІІІ місце – Кравченко Ярослав (група Ф-11)
 
18 квітня у вестибюлі коледжу проведена виставка «Наша рідна планета Земля» разом з демонстрацією відеофільму. Дані заходи були присвячені Дню Землі та Дню довкілля, підготували і провели викладачі Бондаренко Н.В., Мельніченко Л.В.

У цей день викладач Фурсов І.С. провів відкрите заняття з основ екології на тему: «Охорона атмосферного повітря». Заняття проведено на високому методичному рівні з використанням різних педагогічних методів та новітніх навчальних засобів.
 
Викладачі МЦК природничих дисциплін протягом навчального року беруть участь в організації виставок – конкурсів: виставка квітів і дарів ланів, «Замість ялинки – зимовий букет», «Світ писанки».
 
Голова МЦК природничих дисциплін Мельніченко Л.В. висловлюю подяку викладачам циклової комісії природничих дисциплін та студентам за проявлену активність і творчість у проведенні тижня МЦК.