Збережемо бджіл – врятуємо планету і життя на ній!

15 квітня розпочалася декада природничих дисциплін з відкритого позааудиторного заходу «Як бджілка лине до рослини, так природа – до людини», яку підготували і провели викладачі Головенко О.О., Казьоннова Н.М., в яку були включені матеріали дисциплін «Основи тваринництва та бджільництва», «»Біологія і екологія». Метою заходу було показати методику проведення бінарного позааудиторного заходу для підвищення рівня обізнаності студентів в галузі бджільництва агропромислового комплексу держави та розширення естетичного і морального сприйняття живої природи.

Сьогодні одним із основним завдань людства є збереження бджіл, бо їх майбутнє цілком залежить від людини як гаранта виживання природи.

Студенти та присутні мали можливість спостерігати за цікавою презентацією, яскравим і артистичним виконанням сценок «Бджолина сім’я», «Пасічник у гостях у студентів», гуморескою «Співчутливий синок», піснями «Бджола на асфальті» та «Бджолина родина». На заході виступив викладач електротехнічних дисциплін Устименко О.А., який займається бджолярством і розкрив секрети цієї справи.

Дякуємо за активну участь у проведенні виховної години студентам групи О,Е-21 Лозі Олександру, Синиченко Аміні, Великій Альоні, Дашко Ельмірі, Глущенко Вікторії, Зеленському Денису, Лемешко Аліні; групи М-12 Романюті Євгену, Кльозу Максиму, Туру Владиславу, Ситнікову Михайлу; групи Ф-21 Поліщук Даяні; групи А-11 Гапону Владиславу та Ковтуну Олександру.