ВІД СТУДЕНТА КОЛЕДЖУ – ДО КОНСТРУКТОРА ЗАВОДУ

Однією з найцікавіших подій декади загальнотехнічних дисциплін, яка проходила з 11 березня по 15 березня 2019 року, стала зустріч з конструктором Хорольського механічного  заводу Діденком І.В.

Студенти груп М-24, М-31, М-32 та М-33, які були присутні на заході, ознайомилися з найтоншими нюансами розробки  сучасної техніки, отримали яскраві позитивні емоції та переконалися в ефективності сучасних креативних підходів для вирішення проблем, які виникають на виробництві.

Приємно було спостерігати за жвавим цікавим спілкуванням гостя заходу зі студентами коледжу, до речі, Ігор Володимирович 20 років тому був студентом нашого навчального закладу і його сини пішли по батьківських стежках. Він неодноразово підкреслював, що саме в стінах коледжу, отримав базові знання, які надали йому можливість стати провідним конструктором заводу. Зустріч була змістовною, надихаючою та мотивуючою.

Приємно було почути від гостя, що саме Хорольський агропромисловий коледжу ПДАА формує лідерів у різних сферах професійної діяльності.