Вибори голови ради студентського самоврядування Хорольського агропромислового коледжу Полтавської держаної аграрної академії

У Хорольському агропромисловому коледжі Полтавської державної аграрної академії студентського  керівника собі вже обрали. Вибори голови ради студентського самоврядування – одна з найцікавіших подій в коледжі. Тут усе, як під час справжніх виборів: агітація, дебати, зустрічі,  урни для голосування, а також справжня підтримка «своїх» виборців, тобто друзів.

25 лютого 2019 року відбулося вдруге  в історії коледжу пряме таємне голосування голови ради студентського самоврядування Хорольського агропромислового коледжу Полтавської державної аграрної академії.

Голосування тривало з 900 до 1600. Про розташування виборчої дільниці було повідомлено у навчальних групах, на сайті коледжу, а також в оголошеннях, які були розміщені у навчальному закладі.

Серед кандидатів на посаду голови ради студентського самоврядування були:

  • Горобець Роман;
  • Ворон Діана;
  • Бабенко Олександр.

На цю серйозну і відповідальну посаду претендують сильні особистості. Їхній характер і самовідданість свідчать про бажання працювати. Усі кандидати – активні діячі та мають повагу серед студентів та викладачів, а головне – готові взяти на себе відповідальність допомагати адміністрації коледжу та студентам.

Напередодні виборів відбулася зустріч кандидатів на посаду голови ради студентського самоврядування. Найбільше виборців цікавило те, як новий голова ради студентського самоврядування працюватиме над поліпшенням життя студентів, якими будуть перші дії кандидатів на цій посаді у разі їх обрання, та чи співпрацюватимуть вони з іншими студентськими організаціями.

Явка на цьогорічних виборах становила 447 осіб.

Перемогу здобув Горобець Роман – 269 голосів, Ворон Діана набрала 103 голоси та Бабенко Олександр – 69 голосів. Бюлетені, які вважаються недійсними, – 14 шт.

Новообраний голова ради студентського самоврядування Горобець Роман подякував виборцям та усім, хто був задіяний в організації виборчого процесу.

Чи правильний вибір зробили студенти – побачимо згодом. Зараз залишається побажати переможцю мудрості, сил та терпіння. А іншим кандидатам – не зупинятися на досягнутому, адже поразки загартовують та роблять Вас сильнішими.