Хорольський агропромисловий коледж  на виставці «Агро Весна 2019»

         Вже стало традицією  у Хорольському агропромисловому  коледжі – відвідування виставки зернових технологій та інноваційних процесів у агробізнесі. Не стала виключенням і виставка «Агро Весна 2019».

     Під керівництвом викладачів Глюзіцької В.М, Єременко Н.С., Призенко Д.М, студенти групи М-34, Ф-31, Ф-21, О-31 відвідали виставку.

     Метою проведення даної екскурсійної поїздки було ознайомлення студентів із представленими на виставці останніми досягненнями та інноваціями світового та вітчизняного машинобудування для аграрного сектору, сільськогосподарським обладнанням для ремонту та сервісу, запчастинами, технологіями точного землеробства, обладнанням та технологіями для рослинництва, зерновими технологіями, основними елементами функціонування структур середнього та великого бізнесу.

     Подібні заходи надають можливість майбутнім висококваліфікованим фахівцям, випускникам коледжу перейняти передовий досвід виробничо-господарської та комерційної діяльності підприємства, ознайомитися на практиці з технологіями, які використовуються вітчизняними підприємствами.

     Викладачі, які організовують екскурсії, також поповнюють свої знання, що сприяє підвищенню якості навчального процесу. Загалом, проведення екскурсій сприяє зміцненню ланцюжка наука–освіта–виробництво, підвищує рівень конкурентоспроможності випускників Хорольського агропромислового коледжу.