Підсумки проведення тижня МЦК гуманітарних дисциплін

«Вірте в талант і творчі сили кожного вихованця!»… Ці слова одного з найвидатніших педагогічних діячів сучасності В.О.Сухомлинського визначають професійну діяльність викладачів циклової комісії гуманітарних дисциплін.

Під час проведення тижня гуманітарних дисциплін студенти мали можливість показати свої знання та уміння в різноманітних конкурсах, квестах, відкритих заходах, предметних вікторинах.

Тиждень розпочався з відкритої години спілкування для студентів I курсу на тему: «В.В. Лобановський і український футбол» (до 80-річчя з дня народження).

На відкритті мовознавчого кафе «Перлина» відбулася зустріч справжніх знавців української мови, які взяли участь в навчально-розважальній грі «Інтелектуали слова». Відвідувачами кафе стали студенти груп Ф-11 – команда «Мовознавці» і М-13 – команда «Тлумачники», яким до вподоби «святкові страви» у вигляді мовознавчих конкурсів та вікторин.

Переможцем гри «Інтелектуали слова» стали учасники команди «Мовознавці» – Сіненко Анна, Бровко Андрій, Кравченко Ярослав, Мисюра Олег, Дударь Надія, Йопа Олександр.

Викладачі англійської мови запрошували студентів взяти участь у навчально-розважальній грі LOVE IS…, присвяченій Дню закоханих. Студенти змагалися у веселих та інтелектуальних конкурсах, насолоджувалися чарівною музикою, вдихали ніжний аромат закоханості, адже кохання для кожного покоління – нове і незвідане почуття.

Для студентів І-ІV курсів проведена виховна година, присвячена 30 річниці виведення радянських військ з Афганістану.

Гостем заходу був  наш працівник  – майстер МТП ХАПК Кравченко Віктор Васильович, який виконував свій військовий обов’язок в Афганістані з 1 квітня  1983 р. по 25 квітня 1983 року.

Цитата «Знання – це ключ до успіху» стала лейтмотивом проведення тижня гуманітарних дисциплін. Викладачі намагалися розширити світогляд студентів, залучаючи їх до роботи на заняттях-квестах з англійської мови, олімпіаді із зарубіжної літератури, предметних вікторинах, виставці-конкурсі художніх робіт «Світ літератури очима студентів».

Вікторина «Географічний калейдоскоп» пройшла під девізом «Лише той прагне до досконалості, хто до знань відчуває пристрасть».

Найактивніші учасники у групі О,Е-11:

I місце – Марискевич Павло

II місце – Данько Владислав

III місце – Антоненко Тетяна

Були активними також Ларіоненко Анжеліка та Олійник Аліна. Студенти складали географічні кросворди про країни світу. Найбільш вдалими виявилися у Марискевича Павла, Домненка Василя, Антоненко Тетяни, Потерайло Вікторії, Ярової Дарії, Радько Олени, Ворон Діани, Никірки Сніжани. У групах А-11 та М-11 найкращі результати у географічній вікторині показали Ковтун Олександр(А-11), Шаренко Олександр (А-11), Яджак Олександр (М-11).

Також проведені тематичні радіогазети, підготовлені Адаменко С.С. та Новоселецькою Т.В.

Підсумки олімпіади із зарубіжної літератури

I місце – Дударь Надія (група Ф-11)

II місце – Мокрицький Владислав (група М-13)

III місце – Кравченко Ярослав (група Ф-11)

Виставка художніх робіт «Світ літератури очима студентів».

Слід відмітити роботи студентів Реутенка Владислава (Ф-11), Кльоза Максима (М-12), Іваненка Артема (М-13).

Тиждень гуманітарних дисциплін був цікавим, насиченим та корисним для студентів, тому що навчання дає пізнання, вміння і навички. Знання додають упевненості у своїх силах, а це вже перший крок до успіху.