Увага! Стартувала реєстрація на ЗНО-2019

05 лютого 2019 року розпочалася реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання.

18 березня 2019 року – останній день реєстрації. Зміни до реєстраційних даних можна буде вносити до 25 березня 2019 року.

Програма реєстрації розміщена на  веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти testportal.gov.ua.

Реєстраційну картку необхідно сформувати за допомогою спеціального сервісу «Зареєструватися». Важливо правильно обрати категорію особи – учасника ЗНО:

  • для студентів коледжу, які здобувають в поточному році повну загальну середню освіту, – категорія «Студент закладу вищої освіти»;
  • якщо особа має атестат (здобула повну загальну середню освіту в попередні роки), незалежно від того, де навчається зараз (чи продовжує навчатися) – категорія «Випускник минулих років».

ПАКЕТ РЕЄСТРАЦІЙНИХ ДОКУМЕНТІВ

Студенти коледжу, які в 2019 році здобудуть повну загальну середню освіту, подають до коледжу такий комплект реєстраційних документів:

  • копію паспорта (сторінки з фотокарткою, прізвищем, ім’ям та по батькові);
  • 2 фотокартки для документів розміром 3*4 см із зображенням, що відповідає досягнутому віку (фотокартки мають бути виготовлені на білому або кольоровому фотопапері;
  • реєстраційну картку.

Коледж надсилає список випускників і комплекти реєстраційних документів до Харківського РЦОЯО поштовим відправленням.

Комплекти реєстраційних документів надсилаються рекомендованим листом у встановлені строки (дата визначається за відтиском штемпеля відправлення на поштовому конверті) до Харківського РЦОЯО.

РЕЄСТРАЦІЯ

У разі потреби за консультацією або технічною допомогою з питань реєстрації можна звернутись до пунктів реєстрації. Перелік пункті реєстрації та графік їх роботи розміщено на сайтах Українського  центру оцінювання якості освіти testportal.gov.ua та Харківського РЦОЯО zno-kharkiv.org.ua в розділі «ЗНО-2019».

Студентам коледжу за консультацією або технічною допомогою з питань реєстрації звертатися до адміністратора бази даних – каб. 206.