Вечори дозвілля у гуртожитках

З-поміж сучасних свят Новий рік є найулюбленішим. Можливо  тому, що обіцяє зустріч із чимось таємничим, дає надію, що прийдешній час буде кращим, ніж минулий.

Ялинка, подарунки, салют, здійснення мрій, святковий настрій – із такими словами у більшості людей асоціюється новорічне свято.

Радісним, святковим настроєм переповнені серця студентів Хорольського агропромислового коледжу. Студентська рада, на чолі із вихователями гуртожитків, організували новорічне свято у гуртожитках №1 та №2.

Вечори відпочинку пройшли весело та змістовно. Тон задавали ведучі: Єлизавета Пасічник та Олександр Кушнір. За сценарієм студентам пропонували багато ігор та різних розважальних конкурсів. В одному із них – «Краща кімната». Перше місце отримала кімната №318, в якій мешкають Пасічник Єлизавета та Курчицька Інеса. Друге місце розділили між собою кімнати №316 (Гриценко Наталія та Дударь Надія) та №307 (Махновський Олександр та Мандзеровський Валерій ). Третє місце вибороли кімнати №405 (Храмєєв Юрій та Стронський Валерій) та №416, в якій мешкають брати Удодики Ростислав та Віталій. Студентська рада гуртожитку №1 оголошує подяку усім, хто брав участь у проведенні вечора.

У гуртожитку №2 кожна секція представляла свій номер. Студенти були дуже активними. Вони долучилася до різних конкурсів, демонстрували сценки і веселі музичні номери. Їх підтримували найактивніші, найвеселіші  глядачі. Завдяки оплескам було визначено три найкращих номера: 1) Міні-вистава «Сергійко-молодець» (Клаптенко А., Білоус  Є., Бугай Є., Рибас В., Мороз С.); 2) Пісня «Старі Фотографії» ( Погребняк М.); 3) Флешмоб (Синиченко А., Дашко Е., Сербин А.).

Вечір був чудовим і незабутнім!