Замість ялинки – зимовий букет

Лічені дні залишилися до Новорічно – Різдвяних свят. Кожен з нас, як дорослі так і діти, щиро чекаємо на ці прекрасні, наповнені дивом та новими сподіваннями свята, і тому дуже старанно до них готуємось. Результат такої активної підготовки  студентів Хорольського агропромислового коледжу прекрасно видно на загальноколеджівських  виставках-конкурсах творчої та художньої  майстерності.

18 грудня  2018 року  у вестибюлі навчального корпусу проходила виставка-конкурс під назвою  «Замість ялинки – зимовий букет» та виставка малюнків і плакатів на тему: «Збережи ялинку». Чудово, що такі виставки-конкурси стали традиційними у нашому коледжі і є одним із етапів Всеукраїнської природоохоронної акції «Не рубай ялинку». Ця акція має глибоке моральне значення, виховує у студентів уважність до світу, що оточує їх,  бачення і розуміння потреби у любові та захисті, пробудження у їхніх душах співчуття та розуміння життя у всіх його проявах.

Головною метою виставок є підвищення екологічного та естетичного виховання, формування почуття вишуканості та краси, бережливого ставлення до природи, до збереження зелених хвойних насаджень.

Урочисте відкриття виставки відбулося у вестибюлі коледжу. З вітальними словами до студентів та викладачів звернулися заступник директора з навчальної роботи Віта Володимирівна Литвиненко та заступник директора з виховної роботи  Валентина Миколаївна Яременко.

Конкурсна комісія високо оцінила творчість студентів і визначила переможців у виставці-конкурсі «Замість ялинки – зимовий букет»:

І місце – групи: О,Е-11 (куратор Бровко Л.В.), Ф-11 (куратор Онищенко Н.В.)

ІІ місце – групи: Ф-41(куратор Стеценко О.О.), Ф-21(куратор Бойко Ю.В.)

ІІІ місце – О,Е-21 (куратор Тарасенко Т.Д.), О,Е-31 (куратор Артеменко В.М.)Кращими у номінаціях визначені:

  • «Об’ємність і змістовність» – групи: М-41 (куратор Салогуб В.І.), М-13 (куратор Науменко Л.О.);
  • «Вишуканість, творчий підхід, креативність» – групи: М-21 (куратор Комарова Л.В.), Ф-31 (куратор Мельніченко Л.В.), М-32 (куратор Онищенко Г.І.), М-23 (куратор Крось О.М.);
  • «Новорічний букет» – група О-41 (куратор Глюзіцька В.М.);
  • «Стилізована ялинка» –  групи: М-33 (куратор Микитенко В.Є.), М-11 (куратор Цівина Л.М.), М-34 (куратор Рогова Л.В.);
  • «Різдвяна атрибутика» – групи: М-14 (куратор Логвіненко В.В.), М-42 (куратор Виговський М.О.), М-12 (куратор Головенко О.О.), М-31 (куратор Петровський В.Г.);
  • «Зимові сюжети»- групи: М-24 (куратор Адаменко С.С.), А-22 (куратор Кривошапка Е.А.);
  • «Новорічна творчість»- групи: А-11(куратор Устименко О.А.), А-21(куратор Ходосова Н.В.), А-41 (куратор Стогній А.О.), А-31 (куратор Малюжко Н.О.), А-42 (куратор Вітряк А.В.)

 У виставці малюнків і плакатів «Збережи ялинку» місця визначили так :

І місце – групи: Ф-11, М-42;

ІІ місце – групи: О,Е-11, М-21, Ф-31;

ІІІ місце – групи: М-22, М-33, О-41;

Дякуємо всім за участь і бажаємо творчих успіхів.