Регіональні змагання “Кращий за професією” у Хорольському агропромисловому коледжі

Щорічно у переддень професійного свята – Дня енергетики у Хорольському агропромисловому коледжі Полтавської державної аграрної академії проходить декада МЦК «Енергетика агропромислового виробництва».
 
Заключним акордом декади стали регіональні змагання «Кращий за професією».
 
Це було дійсно свято професії, на яке запрошені почесні гості: голова районної ради Мартюк Віра Анатоліївна та перший заступник голови районної державної адміністрації, колишній випускник відділення електрифікації Абрамов Сергій Гаврилович.Відкрив урочисте зібрання директор коледжу Чишко Микола Миколайович, який у вітальному слові подякував гостям за співпрацю, за допомогу у вирішенні багатьох питань.
 
Мартюк Віра Анатоліївна та Абрамов Сергій Гаврилович звернулися до учасників змагань з найкращими побажаннями і висловили впевненість у тому, що студенти стануть у майбутньому висококваліфікованими спеціалістами.
Зі словами подяки до організаторів свята звернулися представники навчальних закладів, побажали конкурсантам впевненості та перемоги.
Учасники художньої самодіяльності коледжу подарували присутнім українські пісні та запальний танок. Участь у професійних конкурсах брали студенти різних навчальних закладів: Миргородського ПТУ № 44, Кременчуцького національного університету сільського господарства ім. Михайло Остроградського, Харківського національного університету сільського господарства ім. Петра Василенка, Решетилівського аграрного ліцею та Хорольського агропромислового коледжу Полтавської державної аграрної академії.
 
Змагання пройшли у веселій, дружній атмосфері.
Студенти усіх навчальних закладів продемонстрували свої практичні навички та вміння, що є результатом успішної, якісної підготовки, готовності до професійної діяльності.