МИСТЕЦТВО ПРАЦЮВАТИ ТВОРЧО

«Творчість – це не сума знань, а особлива спрямованість інтелекту, особливий зв’язок між інтелектуальним життям особистості і проявом її сил в активній діяльності»                                                                                        В.О. Сухомлинський

В організації освітнього процесу навчального закладу важливу роль відіграє методична робота викладачів, що сприяє успішному  забезпеченню якісної підготовки майбутніх спеціалістів.

Педагогічні працівники  Хорольського агропромислового коледжу взяли  активну участь у конкурсі професійної майстерності педагогічних працівників технікумів і коледжів “Педагогічний ОСКАР – 2019”, організований Державною установою “Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності вищих навчальних закладів “Агроосвіта”.

У методичному кабінеті  коледжу пройшов відбірковий етап конкурсу, на який представлено 40 робіт. Комісія високо оцінила роботи, адже кожна з них – це досвід, це нові підходи до організації освітнього процесу, шляхи до підвищення рівня якості знань, професійного становлення молодших спеціалістів.

Заключний етап конкурсу буде проведений у січні–березні  в НМЦ «Агроосвіта».

Побажаємо нашим учасникам нових перемог!