Майбутнє – в співпраці

Дисципліна «Вступ до спеціальності» започаткована зовсім недавно – 10 років тому. Мета її вивчення – ознайомлення студентів з методикою навчання, робочим планом, базою навчального закладу, потенційним місцем працевлаштування випускників. Варіанти щодо потенційного місця працевлаштування наглядно розглядається під час екскурсії на виробництво, яка є обов’язковою в плані вивчення даної дисципліни. Досвідчене керівництво прогресивних підприємств завжди іде назустріч   коледжу, бо їм у майбутньому потрібні працівники, які розуміються в технічних питаннях.

Хорольський агропромисловий коледж ПДАА тривалий час співпрацює з такими підприємствами. Нещодавно студенти групи М14 відвідали СТО автомобілів «АТЛ» в м. Лубни , де частина працівників у різні роки були випускниками коледжу. На СТО студенти ознайомилися з обладнанням для проведення ТО і ремонту автомобілів та умовами побуту працівників. Студентам групи М14 дуже  сподобалося.

Наступним підприємством, яке відвідала група на минулому тижні, була філія сервісного центру та продажу сільськогосподарської техніки «JOHN DEERE». Директор філії Павло Степанович – позитивна людина , дружньо налаштований до оточуючих, привітно зустрів студентів, приділив максимум уваги, особисто проводив екскурсію, докладно розповідаючи про сучасні технології та застосування їх в агропромисловому комплексі. Студенти були в захваті від розповіді, задавали питання : «Як до, Вас, працевлаштуватися?», «Як пройти практику?». Директор філії Павло Степанович та начальник сервісної служби Данилевський Олександр Миколайович охоче відповідали на питання. Вони б хотіли бачити випускників Хорольського агропромислового коледжу в себе в філії «JOHN DEERE», бо впевнені в професійній підготовці випускників. Підтвердженням є те, що начальник сервісної служби Данилевський Олександр Миколайович – випускник ХАПК ПДАА -2004 року, потім ПДАА. Як випускнику коледжу, студенти задали питання: «Які переваги має коледж над іншими закладами?». Пряма мова: «Потужна база, кваліфіковані працівники».

Студенти групи М14 щиро вдячні адміністрації СТО «АТЛ» та філії «JOHN DEERE» за приділену увагу в проведені виробничої екскурсії та подані пропозиції щодо майбутнього працевлаштування. Випускникам шкіл є над чим задуматися і зробити правильний вибір.

?