Урочистий захід, присвячений Дню працівників сільського господарства «Уклін доземний Вам і щедрого врожаю»

Осінь – прекрасна пора, яка несе із собою безліч професійних свят. Одне з них – День працівників сільського господарства. Листопад для сільгоспвиробника – закінчення польових робіт та пора підсумків за трудовий рік.

Український народ завжди славився своєю працелюбністю, щирістю душі та солов’їною піснею.

З давніх-давен Україну називають житницею, адже наша держава не тільки є осередком міцних сільськогосподарських традицій, а ще й славиться щирими та працьовитими людьми, що вирощують хороші врожаї.

День працівників сільського господарства – це визнання державою звитяжної хліборобської праці на благо рідної землі, це хвала мозолястим рукам людей, які знають справжню ціну вирощеним колоскам хліба. Недарма велика і дружня родина Хорольського агропромислового коледжу ПДАА  відзначила своє професійне свято з такою шаною, любов’ю, повагою і гордістю.

У актовій залі коледжу 16 листопада відбулися урочистості з нагоди професійного свята аграріїв. Зал був переповнений, на обличчях сяяли посмішки і панувала  радісна атмосфера в очікуванні феєричного концерту.

Святковий захід розпочався  з привітання  директора коледжу Чишка Миколи Миколайовича .У його словах прозвучало те, що село, земля, людина, вирощування хліба – ось основне, що поєднує професійне свято працівників сільського господарства. Ця галузь була, є і буде вічно, тому що все починається з найпростішого і, водночас, з найскладнішого – землі, яка  є початком і кінцем  всього живого на ній.

Директор  відзначив, що, не зважаючи на різні політичні чи економічні ситуації в країні, сільське господарство виживає за рахунок власних ресурсів, та людей, які є його фанатами. Микола Миколайович  сердечно подякував  усім за сумлінну працю, безмежну любов до землі та оптимізм, з яким вони долають усі негаразди і тяготи, що  випадають на їхні долі, та вручив грамоти і відзнаки.

Відтак він зазначив, що в цій галузі  трудяться ті, хто вибрав із тисячі професій  чи не найважчі, які стали улюбленою справою та покликанням. І доки це так, доти наш Хорольський край  житиме, доти ми матимемо запашний хліб на столі .На свято були присутні гості: голова районної ради Мартюк Віра Анатоліївна та заступник голови районної державної адміністрації Абрамов Сергій Гаврилович, які привітали весь колектив навчального закладу  з професійним святом.Концертну програму підготували і провели талановиті артисти   художньої самодіяльності в коледжі. У своїх виступах вони вітали  працівників, даруючи їм вірші, пісні та танці. Гучне святкування Дня працівників сільського господарства добігло кінця, залишивши лише море позитивних вражень і хороший настрій. І як приємно усвідомлювати, що в Хорольському агропромисловому коледжі ПДАА,  окрім щирих та працьовитих людей, що вирощують хороші врожаї, є й когорта вправних, неперевершених артистів, які милують око і прославляють рідну землю. Нам є ким пишатися!