Практичний семінар з підприємництва

31 жовтня 2018 р. студенти-старшокурсники Хорольського агропромислового коледжу Полтавської державної аграрної академії разом з представниками виконавчого апарату міської ради взяли участь у практичному семінарі, який було проведено у м.Миргород за ініціативи Регіонального фонду підтримки підприємництва по Полтавській області.

Цей захід було організовано з метою розвитку підприємництва, шляхом реалізації спільного проекту Асоціації міст України та Федерації Канадських муніципалітетів з впровадження ініціативи «Розвиток підприємництва в невеликому місті: ідеї та практики».

Студенти мали змогу вивчити досвід міста Миргород Полтавської області щодо реалізації програми розвитку малого підприємництва, зокрема ознайомилися з найуспішнішими реалізованими проектами в туристичній та санаторно-курортній галузі, з досягненнями по впровадженню нових енергоефективних технологій, організацією роботи Центру надання адміністративних послуг.

Зацікавлення у студентів викликали виступи приватних підприємців міста Миргород, які поділилися секретами свого успіху та надали поради, як реалізувати підприємницький потенціал на практиці, створити власний бізнес.

Проведення такого практичного семінару дає змогу студентам отримати колосальний досвід, інформативність та приємне спілкування з успішними людьми.