«Ярмарок професій»

Вибір професії – один з найскладніших і найвідповідальніших кроків у житті молодої людини. Допомогти свідомо обрати майбутній фах, навчити орієнтуватися у світі професій, надати інформацію про особливості й переваги актуальних  професій, сприяти тому, щоб уже сьогодні майбутні випускники грамотно будували свій професійний план – така мета профорієнтаційного заходу під назвою «Ярмарок професій».

Оржицький районний центр зайнятості звернувся з проханням долучитися до проведення ярмарки 19 жовтня і презентувати свій навчальний заклад та спеціальності, за якими буде проводитися набір на 2019-2020 навчальний рік.

Студенти Хорольського агропромислового коледжу на чолі з викладачами        Призенко Д.М. та Мельніченко Л.В. проінформували учнів шкіл Оржицького району про можливість вступу до коледжу.

Учні школи радо зустріли наших студентів, які з захопленням розповідали про можливості та перспективи навчання в коледжі, пропонували наглядну інформацію, роздавали інформаційні матеріали про підготовчі курси та спеціальності.

Неабияке враження на глядачів молодіжного профорієнтаційного заходу справили виступи студентів нашого коледжу: учні у залі жваво підтримували та щиро аплодували виступаючим.

Безумовно, цей день запам’ятається юнакам та дівчатам. Обов’язково має наштовхнути на роздуми щодо свідомого ставлення до вибору свого професійного майбутнього.