Торгівля людьми – проблема сьогодення

Як людині не стати товаром, як уникнути ситуацій, пов’язаних з торгівлею людьми та не потрапити в тенети шахраїв?  Ці та інші проблеми  обговорювали майбутні випускники Хорольського  АПК ПДАА – студенти групи Г-41  та  психолог Новоселецька Л.М.

Рабство є незаконним у всіх країнах світу, але мільйони людей щороку попадають у цю жорстоку пастку.

Питання торгівлі людьми турбує мільйони  людей нашої планети. Не виключенням є і наші студенти.  Адже по  закінченню Хорольського агропромислового коледжу Полтавської державної аграрної академії деякі  юнаки  та дівчата виявляють бажання підвищити свій  фаховий рівень за кордоном.

Постраждати  від рабства може будь-хто, тому проінформованість – перший крок до особистої безпеки! Студенти вільно висловлювали власні думки, обмінювались досвідом, адже цим літом значна кількість наших юнаків працювала в Болгарії, Німеччині, Польщі.

Кожен здобувач освіти отримав пам’ятку «Людина – не товар», де детально описано, що потрібно знати при виїзді за рубіж, при в’їзді в іншу країну. У пам’ятці подано перелік  номерів  телефонів гарячих ліній,  та ряд порад :  як і  куди необхідно звертатись у разі виникнення проблеми торгівлі людьми чи зникнення особи.