Підсумовуючи зроблене…

2017-2018 навчальний рік підходить до свого завершення.

На останній педагогічній раді Хорольського агропромислового коледжу ПДАА підвели підсумки з питань освітнього процесу, методичної роботи педагогічних працівників, удосконалення матеріальної бази кабінетів, лабораторій, майстерень.

Литвиненко В.В., заступник директора з навчальної роботи, детально розкрила питання про результати самоатестації викладачів; завідувачі відділень ( Бондаренко А.В., Біленко О.І., Бедюх В.В.) подали інформацію про роботу відділень у 2017-2018 н.р.

Директор коледжу Чишко М.М., привітавши колектив із закінченням навчального року, проінформував про проведену велику роботу та визначив плани на наступний 2018-2019 н.р..

І, звичайно, педагогічна рада закінчилася урочистими хвилинами нагороджень.

 – За зразкове ведення навчально-методичної документації грамотами нагороджено викладачів: Бровко Л.В., Стеценко О.О., Малюжко Н.В., Устименка О.А., Рогову Л.В., Петровського В.Г., Гаражу В.М.,  Біленка О.С.,  Мельніченко Л.В., Фурсова І.С.;

 – за підсумками самомоатестації – Устименка О.А. – за І місце, Бровко Л.В. – за ІІ місце; Цівину Л.М.  – за ІІІ місце в рейтингу;

 – за зайняті призові місця в рейтингу МЦК – колектив викладачів  МЦК економічних дисциплін – за І місце (голова   МЦК – Бровко Л.В.); МЦК «Енергетика агропромислового  виробництва» – за ІІ місце (голова    МЦК – Устименко О.А.); МЦК фізико-математичних дисциплін (голова МЦК-  Цівина Л.М.).

Викладачі, які в рейтингу зайняли призові місця, додатково отримали грошову винагороду.