ХХ зліт студентських лідерів АПК

    Вже 20 років поспіль впевнено крокує Україною Зліт студентських лідерів аграрної освіти, який розпочав свою ходу наприкінці минулого століття, у 1999 році. Нині ж ювілейний, ХХ зліт, має за честь приймати колиска освітніх традицій, мудрості, добра та любові, аграрний заклад вищої освіти з 175-річною історією – Уманський національний університет садівництва.

       Зліт лідерів – це унікальний форум кращих студентів в аграрній науці, зібрання однодумців, тих, хто у напруженій навчальній праці здобуває професії для роботи на землі. За роки проведення заходу у ньому взяло участь понад сім тисяч іменних стипендіатів Президента України, Верховної Ради, Кабінету міністрів України, обласних та районних державних адміністрацій, відмінників навчання, активних студентів, лідерів студентського самоврядування, видатних вчених і науковців.

    Тож і цього року зліт відбувся 6-8 червня на базі Уманського національного університету садівництва. Студентка нашого коледжу Пасічник Єлизавета, яка визнана активною учасницею різних заходів та конкурсів коледжу, брала участь у зльоті лідерів аграрної освіти.

   Програма була досить насиченою різноманітними заходами та екскурсіями. Єлизавета була активною учасницею дискусійного клубу «Сучасний менеджер – який він є». Брала участь у обговоренні глобальних питань сучасного менеджера, а також отримала масу вражень і задоволень від поїздки.