Екскурсія на ТОВ «Лубенський молочний завод»

Студентам Хорольського агропромислового коледжу, групи М-14 спеціальності «Агроінженерія», з метою ознайомлення з технологічним процесом переробки молока, організацією управління та маркетинговою діяльністю підприємства, була проведена екскурсія на ТОВ «Лубенський молочний завод»

ТОВ «Лубенський молочний завод» – одне з найбільших молокопереробних підприємств Полтавщини, виробник продукції з незбираного молока, масла та морозива. Продукція випускається під зареєстрованою торговою маркою «Гармонія», відомою далеко за межами області.

Під час екскурсії студентам розповіли що Лубенський молочний завод – це  сучасне підприємство харчової промисловості,яке постійно росте і розвивається. Щороку на технічне переобладнання на заводі витрачають до 60% прибутку. Підприємство нарощує нові потужності, відкриває нові підрозділи і цілі виробництва. Щодоби підприємство виробляє близько 100 тонн цільномолочної продукції, окрім того працює виробництво морозива та масла. Раніше Лубенський молокозавод завжди сприймався як регіональний локальний бренд, що забезпечував своєю продукцією Полтавську і навколишні області, нині ж підприємство позиціонує себе як національний виробник і продукція ТМ «Гармонія» продається на 85 відсотках території України.

Ідучи в ногу із часом, ТОВ «Лубенський молочний завод» одним з перших серед молочних підприємств України розробив і впровадив у себе систему менеджменту якості, що відповідає вимогам міжнародного стандарту ІSО 9001:2000 і ДСТУ ІСО 9001-2001. В лютому 2004р. успішно пройшла її сертифікація. Крім того, безперервно підвищується рівень кваліфікації і мотивації кадрів, розширюється асортимент продукції, успішно освоюються нові напрямки діяльності.