Наші випускники – наша гордість!

      Традиційно, в останню суботу травня, в стінах Хорольського агропромислового коледжу проводиться свято спогадів, свято зустрічі з юністю, свято яскравих вражень – день зустрічі випускників.

     Ось і цього року, 26 травня, коледж гостинно відчинив двері для випускників минулих років. Рідний коледж зібрав у своїх стінах випускників різних поколінь, але всіх їх об’єднувало одне – любов до Альма-матер та повага до своїх викладачів.

     У цей день обличчя випускників світилися радістю та очікуванням зустрічі з юністю. Адже багато хто з них  не бачився з друзями та викладачами вже багато років. А так хочеться дізнатися, як склалася доля у одногрупників…

     Гості свята разом зі своїми кураторами розглядали свої колишні аудиторії і були приємно вражені, адже за останній час коледж зазнав величезних змін. Капітально відремонтовані аудиторії, що забезпечуються технічними засобами навчання, відремонтовано головний вхід, відбувається поступове утеплення корпусів. І це лише початок змін.

     З вітальним словом до присутніх звернувся директор коледжу    Чишко М.М. Він висловив величезну подяку всім колишнім і нинішнім співробітникам навчального закладу, а також усім присутнім випускникам.

     Висловлюючи слова привітання, випускники коледжу Волошин С.М. (1988 року випуску) та Абрамов С.Г. (1978 року випуску), зазначили,  що в коледжі дійсно високий рівень підготовки і що коледж дає гарний старт для досягнення професійних здобутків. Вони побажали рідному коледжу процвітання та досягнення нових висот.

     Пісенні та танцювальні вітання дарували випускникам студенти коледжу. Це і народний колектив «Хорольські козаки», і дівочий ансамбль «Чиста криниця» та багато інших художніх номерів, які присутні зустрічали бурхливими оплесками.

     Пісні, танці, теплі бесіди, зустріч з одногрупниками та викладачами. А головне – теплі слова і посмішки стали основою свята. Нікого не залишила байдужими ця добра зустріч зі студентством.

     Шановні випускники, завжди приходьте в свій рідний коледж, де Вас кожного знають по іменах, люблять і завжди раді бачити! Пам’ятайте, ви завжди бажані гості у нашому коледжі! До нової зустрічі!