Закінчення підготовчих курсів!

18 травня 2018 року відбувся випускний для слухачів підготовчих курсів. Напруженими видались 6 місяців навчання: виконання контрольних робіт, розв’язування різноманітних вправ та задач. Знання та досвід, якими ділилися викладачі в процесі проведення настановних занять, безцінні.

Відчиняючи двері в цей день, ми запрошували слухачів зазирнути вперед, побачити реальне студентське життя і уявити себе частиною великої коледжівської родини!

Зустріч відбулася у читальному залі коледжу, де з вітальним словом до присутніх звернувсь директор коледжу Чишко М.М., який подякував усім слухачам за успішне закінчення підготовчих курсів та запевнив, що вони зробили правильний вибір.

Заступник директора з навчальної роботи Литвиненко В.В. ще раз привітала присутніх і зазначила, що ми надзвичайно щасливі, що скоро слухачі поповнять ряди студентської родини.

Керівник довузівської підготовки Призенко Д.М. розповіла про етапи вступної кампанії, документи, які потрібно подати для вступу та графік роботи приймальної комісії.

Для гостей виступали учасники художньої самодіяльності: народний колектив «Хорольські козаки» та дівочий ансамбль «Чиста криниця» під керівництвом культорганізатора Лізнової С.В. Наші студенти довели, що в коледжі на високому рівні не тільки навчання, а і аматорське мистецтво.

Проведення випускного для слухачів підготовчих курсів вселяє  надію, що вони оберуть саме Хорольський агропромисловий коледж під час вступної кампанії 2018 року.