Моя родина – це вся Україна!

День сім’ї – це основа усього суспільства. Це колиска загальнолюдських цінностей, культури, історичної спадкоємності поколінь.

Як і в усьому світі, 15 травня, українці відзначають Всесвітній день сім’ї, Свято, міжнародний день сімей, було засноване постановою ООН, з метою звернути особливу увагу, на проблеми сім’ї як базового осередку суспільства.

15 травня коледж також долучився до відзначення цього свята, адже коледжівська родина зростає з кожним роком, поповнюючись все новими і новими студентами. У зв’язку з цим викладачем Головенко О.О. та студентами навчального закладу була проведена загальноколеджівська виховна година «Моя родина – це вся Україна!»

У заході активну участь узяли: викладач Рогова Людмила Вітіславівна, студенти коледжу Яременко Віталій (М-11), Поліщук Даяна, Гарькава Дарина, Коваленко Анастасія, Романюк Валерія (Ф-11); Бондар Євгеній та Горобець Роман (М-12); Мисник Вячеслав, Загорулько Сергій та Кушнір Олександр (М-13); Ємець Дмитро та Волошин Денис (Ф-21); Ілющенко Федір (О-21); Аленін Едуард (М-31); Вишар Олег (А-31), танцювальний колектив  у складі студентів Бирюк Дарини, Глущенко Вікторії, Нор Тетяни та Синиченко Аміни (О,Е-11), Господинька Ігоря, Чубенко Ігоря, Горевого Євгенія (М-41), Назаренка Назарія (Г-31), художні керівники Горб В.В., Одинець В.В., Лізнова С.В.

Сім’я починається з народження дітей, де вони зростають у щасті, ніжності, щирості, турботі та безмежній батьківській любові. Сім’я – це дім людини, це її захист, це місце, куди можна прийти і поділитися своїми проблемами і бути почутим, а довірившись відчути себе у комфорті і безпеці.

З незапам’ятних часів сім’я була і залишається основою основ, будучи запорукою, продовження роду, виховання дітей, майбутніх свідомих громадян своєї країни. Завдяки сім’ї міцніє і розвивається держава, зростає добробут народу!