ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ МОЛОДІ

03 травня 2018 року  викладачами МЦК економічних дисциплін Глюзіцькою В.М, Діхтярь Л.І. та Науменко Л.О., з метою ознайомлення студентів з видами робочих професій, вимогами по працевлаштуванню, вакансіями,випробувальним терміном при працевлаштуванні, було проведено навчально –пізнавальний  захід «ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ МОЛОДІ».

Поштовхом для організації навчально-пізнавального заходу стали слова відомого давньокитайського  філософа Конфуція, який говорив : «Виберіть собі роботу до душі, і вам не доведеться працювати жодного дня у своєму житті».

Держава гарантує працездатній молоді рівне з іншими громадянами право на працю. Порядок квотування і бронювання робочих місць та працевлаштування на них зазначених категорій громадян встановлюється Кабінетом Міністрів України.

 На зустріч із студентами були запрошені:

  • керівник апарату райдержадміністрації Штейнберг Ірина Олександрівна;
  • директор Хорольської районної філії Полтавського обласного  центру  зайнятості Тютюнник Леся Василівна , та
  • завідувач сектору економічногорозвитку торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації Кудря Дмитро Григорович.

Керівник апарату райдержадміністрації Штейнберг Ірина Олександрівна розповіла  про те, що уперше проблема залучення молоді до державної служби була заявлена в Стратегії реформування системи державної служби в Україні, де вказувалось, що для запобігання рецидивам непрофесіоналізму та некомпетентності необхідно залучати на державну службу висококваліфікованих фахівців нової генерації.

    Також,  наголосила, що в  результаті сформованої практики до системного відбору потрапляють певні категорії молоді, які вже офіційно підтвердили свою перспективність для державного управління. Тому реальної перевірки управлінської здатності всіх інших претендентів на державні посади існуючі процедури забезпечити не в змозі.

Отже, складність завдань та функцій, покладених на органи державної влади, зумовлює необхідність формування нової управлінської еліти, залучення до системи державного управління молодих фахівців – кращих представників студентської молоді ВНЗ.

Студенти,  викладачі та гості  мали нагоду ознайомитися із основними напрямами роботи центру зайнятості.Фахівець відділу працевлаштування Полтавського обласного  центру  зайнятості Тютюнник Л.В. надала студентам усю необхідну інформацію, щодо реєстрації у центрі зайнятості, навчальних курсів для підвищення або зміни кваліфікації, механізму пошуку роботи через центр зайнятості, особливості сучасного ринку праці, вимоги роботодавців тощо.

Фахівець відділу працевлаштування Полтавського обласного  центру  зайнятості Тютюнник Леся Василівна  зауважила, що студенти ВНЗ упродовж навчання мають нагоду відвідувати різноманітні тренінги, зустрічі з успішними випускниками, консультпункти, щодо працевлаштування.

Також студенти отримали брошури, які містять інформацію, щодо необхідних документів для реєстрації в центрі зайнятості, де можна розмістити резюме, дізнатися про вільні вакансії у тому чи іншому регіоні, знайти час і місце проведення семінарів, тренінгів, ярмарків вакансій.

Тютюнник Л.В.зауважила, що студенти ВНЗ упродовж навчання мають нагоду відвідувати різноманітні тренінги, зустрічі з успішними випускниками, консультпункти, щодо працевлаштування.

Завідувач сектору економічногорозвитку торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації Кудря Дмитро Григорович розповів про роботу сектору економічного розвитку райдержадміністрації, наголосивши на тому, що з виникненням потреби ефективної підготовки молоді до управлінської діяльності, з’явилась необхідність створення стабільної структури яка б давала змогу перспективним студентам отримати навички діяльності в управлінській системі. Такими структурами стали органи студентського самоврядування вищих навчальних закладів. Вони в реальному форматі є першопочатковими ланками розвитку молодих управлінців.

Ведучі заходу, викладачі Глюзіцька Валентина Миколаївна та Науменко Леся Олександрівна, в кінці змістовної розмови, зробили висновок, що в Україні розв’язати проблеми зайнятості молоді можна тільки шляхом цілеспрямованих систематизованих і скоординованих дій. При цьому держава повинна піклуватись розвитком соціальної стабільності і захищеності молоді (по мірі зміни ситуації на ринку праці – шляхом корегування політики в області працевлаштування, перегляд і доопрацювання законодавчої бази, своєчасне фінансування державних програм зайнятості, розробка системи заохочень і пільг регіонам з низьким рівнем безробіття серед молоді).

Зрозуміло, що система заходів, щодо зниження рівня безробіття молоді в Україні  не обмежується наведеним, існує багато можливостей для творчого пошуку шляхів виходу зі складної ситуації, що склалася зараз на ринку праці, але у будь-якому разі тільки комплексний підхід до розв’язання проблеми дозволить досягти певних позитивних зрушень у сфері працевлаштування молодих фахівців.

Ми впевнені, що сьогоднішня зустріч дала змогу багатьом з нас, стати більш інформованими і компетентними в питаннях, які сьогодні хвилюють більшість наших громадян, особливо студентів.

Дякуємо усім присутнім за участь у навчально – пізнавальному  заході !

Викладачі МЦК

економічних дисциплін

Глюзіцька В.М.

Науменко Л.О.

Діхтярь Л.І.