Веселка робітничих професій у Хорольському районі

      Вибір професії – один з найскладніших і найвідповідальніших кроків у житті молодої людини. Допомогти свідомо обрати майбутній фах, навчити орієнтуватися у світі професій, надати інформацію про особливості й переваги актуальних  професій, сприяти тому, щоб уже сьогодні майбутні випускники грамотно будували свій професійний план – така мета профорієнтаційного заходу під назвою «Веселка робітничих професій».

     Хорольський центр зайнятості звернувся з проханням долучитися до проведення ярмарки 26 квітня і презентувати свій навчальний заклад та спеціальності, за якими буде проводитися набір на 2018-2019 навчальний рік.

     Студенти Хорольського агропромислового коледжу проінформували учнів шкіл м. Хорол про можливість вступу до коледжу.

     Учні шкіл радо зустріли наших студентів, які з захопленням розповідали про можливості та перспективи навчання в коледжі, пропонували наглядну інформацію, роздавали інформаційні матеріали про підготовчі курси та спеціальності.

     Того дня у залі школи була святкова атмосфера: лунали пісні та виконувались танцювальні композиції. Наші студенти довели, що в коледжі на високому рівні не тільки навчання, а і аматорське мистецтво. Найбільше присутніх вразив танець групи О,Е-21, учні школи висловлювали свою подяку та захоплення гучними оплесками.

     Можна з упевненістю сказати, що проведений ярмарок професій став дороговказом для майбутніх абітурієнтів.