Олімпіада з біології

Біологія – це наука про закономірності життя і розвитку організмів, сукупність природних особливостей життя і розвитку рослинних або тваринних організмів. Її мета – вивчення закономірностей всіх проявів живого, розкриття сутності життя, систематизація живих істот.

Біологія – найдавніша з наук і найдиференційованіша галузь природознавства. Її фундаментальність та філософське значення відображені у видатних відкриттях, несподіваних рішеннях, сміливих гіпотезах. Вона приваблює увагу дослідників природи і філософів, збуджує уми мільйонів людей, дає перспективу відкриття нових законів живої природи, вказує шляхи боротьби з важкими хворобами людини, впливає на продуктивність сільськогосподарського виробництва та вирішення проблем у продовольчих галузях.

Студенти І курсу із великим задоволенням вивчають біологію у коледжі. Свої знання  вони  показали,  приймаючи  участь  в  олімпіаді,  що  проходила 17 квітня 2018 року, в рамках тижня циклової комісії природничих дисциплін. Олімпіаду з біології організували і провели викладачі Головенко О.О. та Мельніченко Л.В.

За підсумками робіт місця розподілилися так:

І місце – Мисник В’ячеслав (група М-13);

ІІ місце – Глущенко Вікторія (група О, Е-11);

ІІІ місце – Мойсеєнко Данило (група А-12).

Вітаємо переможців!

Дякуємо за участь студентам:  Поліщук Даяні, Романюк Валерії (група Ф-11), Тендітному Владиславу (група А-12), Діденку Владиславу, Кучеру Ростиславу (група М-11), Колодяжному Владиславу, Пономаренку Богдану (група М -13), Лозі Олександру, Зеленському Денису (група О, Е-11).