Хай щастить вам, випускники!

      28 лютого 2018 року у актовій залі Хорольського агропромислового коледжу відбулися урочистості з нагоди закінчення  коледжу і вручення дипломів молодших спеціалістів випускникам відділення «Енергетика агропромислового виробництва» спеціальності  « Монтаж, обслуговування устаткування і систем газопостачання».

       Увесь колектив і уся студентська сім’я   прийшли в цей день до залу, щоб розділити  радість і привітати випускників із закінченням навчального закладу та отриманням диплому, до якого вони  йшли всі  роки навчання.

    Випускники згадували, як 1 вересня 2014 року прийшли  на навчання в коледж дещо наляканими  невідомістю дітьми.  А потім почали тут  жити,  працювати, навчатися, звикати один до одного, долати труднощі і не помітили як настав  день  вручення дипломів, коли вони, уже зовсім дорослі,  отримують кваліфікацію  молодших спеціалістів і виходять зі стін коледжу у самостійне життя.

     Вітання звучали на адресу  всіх, хто доклав спільних зусиль, щоб випускники в цей день щасливо посміхалися і почувалися впевненіше від того, що здолали свій перший серйозний життєвий рубіж. Усі щиро бажали їм  у подальшому ще багато злетів, як у професійному, так і в особистому житті.

    Урочисте свято з нагоди  вручення дипломів молодших спеціалістів випускникам відділення «Енергетика агропромислового виробництва» спеціальності «Монтаж,обслуговування устаткування і систем газопостачання» розпочав директор Хорольського агропромислового коледжу Чишко Микола Миколайович

      У кожної людини в житті є два береги: від якого людина відпливає і до якого має неодмінно причалити. На цій дорозі будуть різні зупинки, і все ж де б  не зупинилися, до якого берега не підпливали наші випускники, їм неодмінно світитиме далеким і, одночасно, близьким вогником рідний назавжди коледж. Поряд із заняттями, лекціями, написанням звітів, практиками, вони  встигали відвідати і взяти участь в численних культурних заходах, які відбувалися в коледжі, чим  завдячують своєму  куратору, художнім керівникам, хореографам, які  майже силоміць «заганяла» їх на сцену, а потім не могли їх звідси звести. От і в цей день, в останнє, на таку рідну коледжівську сцену були  запрошені  всі  випускники 2018 року Хорольського агропромислового колледжу  Полтавської державної аграрної академії.

       Для зачитання наказу та вручення дипломів на сцену піднялися  директор коледжу Чишко Микола Миколайович, заступник директора з навчальної частини Литвиненко Віта Володимирівна, завідуюча відділенням Біленко Олена Іванівна. І ось –  довгоочікувані  дипломи в руках. Два з них – з відзнакою. Їх заслужено отримали кращі з кращих студентів групи – Лілія Чаленко і Владислав Черінько.

      Час міняє все, що оточує нас. Та серед багатьох незмінних  величин, одна найверховніша – людина. Довга життєва дорога людини, але звідусіль їй неодмінно світитиме далеким вогником – юність.

        Тож  ще раз зі святом вас,  дорогі  випускники. В добру путь.