Хай Вам щастить, випускники!

31 січня 2018 року актова зала Хорольського агропромислового коледжу вкотре наповнилася яскравими барвами гарного настрою та щасливими посмішками випускників спеціальності “Організація виробництва».

Позаду залишилося останнє заняття, здані останні заліки та іспити, і студенти нарешті зітхнули спокійно: попереду – тільки найприємніше – довгоочікуваний випускний. Випускний вечір – це закінчення перед великим початком… Це – підсумок натхненної праці викладачів, сумлінного старання студентів, уболівання за своїх дітей батьків, незгасного ентузіазму адміністрації коледжу на чолі з директором.

Випускний вечір – важлива подія для усіх у коледжі. Для студентів – це поріг нового часу, професійної зрілості і незалежності, для викладачів – хвилювання за подальшу долю своїх вихованців і надія на те, що вона складеться щасливо. На шляху до диплому було багато різного і, хочеться сподіватися, важливого і корисного для наших випускників, кожен з них займе своє особливе місце в історії колледжу.

І ось хвилююча мить – вручення дипломів випускникам. Церемонія вручення дипломів розпочалася за традицією з офіційної частини. На адресу випускників прозвучали теплі слова директора коледжу Чишка Миколи Миколайовича, заступника директора з виховної роботи Яременко Валентини Миколаївни та завідуючого відділенням Бедюха Віктора Васильовича. Із найщирішими побажаннями та найтеплішими вітаннями до своїх вихованців звернулася куратор групи Бровко Л.В. Не залишились випускники у цей день без батьківської ласки. З напутніми словами, що неодмінно знадобляться у дорослому житті, до «своїх дітей» звернулася і мама випускника Микитенко Т.В. У свою чергу, випускники звернулися із словами подяки до своїх викладачів, наставників за їх наполегливу та кропітку працю протягом усіх років навчання в коледжі. Після усіх виступів та привітань директор коледжу та завідуючий відділенням вручили випускникам дипломи молодшого спеціаліста. Диплом з відзнакою отримала Хало Марія.

У цей святковий й трепетно-хвилюючий день лунали пісні, були й сльози, хвилини смутку від розставання й радості від закінчення коледжу. Щиро вітаємо наших випускників з успішним завершенням навчання в рідному коледжі! Творчих вам успіхів, натхнення, професійного росту, особистого щастя, нехай океан ідей ніколи не вичерпує себе, а енергія творити і створювати надихає на великі звершення заради щасливого майбутнього нашої країни. Тож нехай завжди для вас небо буде високим та чистим, а дорога широкою та світлою!

Прощавайте, безжурні студентські роки… Попереду уже самостійне доросле життя! Однак, не забувайте свого гніздечка, стіни рідної Alma mater завжди радо зустрічатимуть кожного з вас!