Конкурс у рамках декади: “УКРАЇНА – ЄВРОПЕЙСЬКА КРАЇНА!”

В Хорольському агропромисловому коледжі Полтавської державної аграрної академії традиційно, в кінці листопада, проводиться декада фізико-математичних дисциплін. Цього року в рамках з метою виховання почуття патріотизму та позитивного впливу на формування студентів як особистостей було  заплановано і проведено багато цікавих і різнопланових заходів, спрямованих на розвиток розумових і творчих здібностей студентів.

Одним із таких заходів було проведено конкурс на кращий тематичний малюнок  виконаний на комп’ютері з використанням будь-яких графічних програм-інструментів.

Тема графічного конкурсу: «УКРАЇНА – ЄВРОПЕЙСЬКА КРАЇНА!» – найактуальніша на сьогодення.  Ця тема викликала великий інтерес у студентів і бажання показати свої вміння володіти програмами, а саме головне – відобразити мовою малюнка свої думки та почуття, що понад усе володіють нині їхньою свідомістю. Адже тема європейської інтеграції України зараз хвилює кожного, хто дійсно вболіває за свою країну, за її майбутнє.

В конкурсі брали участь близько двадцяти представників студентства з різних груп коледжу. Їх різнобарвні, глибокі за своїм змістом малюнки дійсно вразили присутніх та конкурсну комісію. Найкращими були визначені студенти:

Перше місце здобула студентка  групи О-21 Кізіми Тетяни.

Друге  місце здобув студент  групи М-14 Мазанько Ростислав.

Третє  місце виборов студент групи М-22 Бойко Олег.

Переможці конкурсу Бойко Олег, Кізіма Тетяна, Мазанько Ростислав (справа наліво)

Вітаємо переможців і дякуємо всім учасникам за плідну участь у конкурсі!